adcov.com

Fakty Olej z łososia

Fakty Olej z łososia


Olej z łososia jest uważany za cenny suplement diety, który oferuje wiele korzyści. Bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, liczne organizacje zdrowia zalecają olej z łososia, w tym American Heart Association. Obecnie oferowane jako suplement diety dla psów, jak również, że wiele korzyści z oleju z łososia przedłużyć z ludzkiej diecie Pet Care.

Pochodzenie

Olej z łososia jest destylowana w trakcie odławiania łososia jako produkt uboczny podczas zbierania łososia do produkcji żywności. Olej detoksyfikowane przed przetworzeniem, usuwanie toksyn i metali ciężkich.

Źródła Salmon Oil w diecie

Olej łososiowy może stać się częścią diecie przez kilka różnych źródeł. Zwiększenie ilości mięsa łososia jest jeden sposób. Ci, którzy nie lubią smaku, lub po prostu chcesz to olej z łososia na więcej aspektów codziennej diecie, mogą zakupić suplementy diety zawierające skoncentrowaną bogaty omega-3 olej z łososia. Jak w przypadku innych suplementów, zaleca się umiar.

Inne zastosowania Salmon Oil

Poza jest najbardziej omega-3 odżywka olej rybi, tran z łososia jest częścią wielu leków. Tran z łososia jest naturalny i bezpieczny lek przeciwbólowy, co jest powszechne w innych typach leków przeciwbólowych. Tran z łososia jest również leków dla pacjentów cierpiących na choroby zapalne dróg oddechowych.

Olej z łososia Korzyści zdrowotne dla ludzi

Włączając olej z łososia w diecie zwiększa ilość cholesterolu HDL we krwi, zmniejszenie szkodliwego cholesterolu w organizmie. Kwas tłuszczowy omega-3 znajdują się w oleju z łososia zapobiega zarówno choroby układu krążenia i pamięci degeneracji. Obniżone ciśnienie krwi, prostaty i profilaktyki raka piersi, zmniejszenie depresji i poprawa wzroku są wszystkie dodatkowe korzyści związane z konsumpcją oleju z łososia.

Olej z łososia Korzyści Psów

Wiele korzyści płynących z konsumpcji również zastosowanie, gdy olej z łososia jest częścią psiej diety. Ponadto, olej z łososia poprawia smak i zwiększa zawartość energii karmę dla psów. Wysokiej jakości kwasy tłuszczowe w diecie są również psiej znaczenie dla zdrowia skóry i włosów u psów, z łososia diety bogatej w oleju zmniejszając ryzyko chorób powodujących zapalenie skóry i swędzenie.