adcov.com

Fakty na temat Jak Utrzymuje ćwiczenia ciała w kształcie

Fakty na temat Jak Utrzymuje ćwiczenia ciała w kształcie


Regularna aktywność fizyczna utrzymuje swoje ciało w kształt zarówno fizycznie jak i psychicznie, pomaga wyglądać i czuć się świetnie. Aby korzystać z ćwiczeń, MayoClinic.com zaleca 150 minut umiarkowanej aktywności tlenowej lub 75 minut energicznych ćwiczeń tlenowych tygodniowo. Oprócz ćwiczeń tlenowych, wykonywać ćwiczenia siły-szkoleniowe, takie jak joga czy podnoszenie ciężarów, co najmniej dwa razy w tygodniu.

Kalorie dla Weight Loss

Ćwiczenia pomagają kontrolować i utrzymać wagę. Aby schudnąć, trzeba spalić więcej kalorii niż zużywają. W przypadku utraty wagi jest twój cel, MayoClinic.com zaleca zwiększenie czasu poświęconego na wykonywanie do 300 minut tygodniowo, co oznacza wykonywanie pięciu dni w tygodniu przez 60 minut. Stracić 1 funta tłuszczu, trzeba spalić 3500 kalorii w ciągu tygodnia. Zwiększenie intensywności ćwiczeń spala więcej kalorii. Na przykład, osoba 160 funtów działa 5 mph przez godzinę spala 606 kalorii. Sama osoba spala 861 kalorii, gdy działa w 8 mil na godzinę przez jedną godzinę.

Zdrowie kości i mięśni

Według WebMD, funt mięśni spala więcej kalorii niż kilogram tłuszczu, nawet jeśli nie korzystają. Budowanie mięśni z regularnej aktywności fizycznej pomaga ułatwienia i utrzymania masy ciała. Ćwiczenie stawia napięcie na mięśnie i kości, który wzmacnia mięśnie i zwiększa gęstość kości. Jak wiek, masa mięśniowa naturalnie spada; jednak zgodnie z University of Maryland Medical Center, którzy korzystają regularnie są silniejsze i szczuplejsze niż innych ludzi w ich wieku. Zwiększając siłę i gęstość kości jest szczególnie ważne, ponieważ z wiekiem, ponieważ pomaga zmniejszyć ryzyko upadku i złamań kości.

Profilaktyka i Zdrowie choroba

Oprócz pobytu sprawny fizycznie, ćwiczenia ma wiele korzyści dla zdrowia, aby utrzymać swoje ciało w doskonałym stanie przez odpierania wiele warunków wspólnego ze zdrowiem. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, regularne ćwiczenia zmniejsza ryzyko choroby serca, zapalenie stawów, niektórych form raka i cukrzycy. Aktywność fizyczna pomaga obniżyć ciśnienie krwi i zwiększa poziom cholesterolu. Według MayoClinic.com, ćwiczenia pomagają również zwiększyć swój poziom energii poprzez realizację tlenu i substancji odżywczych do tkanek, co sprawia, że ​​serce i płuca pracują wydajniej.

Zdrowie psychiczne

Zmiany w swoim wyglądzie, takie jak utrata masy ciała i stonowanych mięśni, może przyczynić się do zwiększenia poczucia własnej wartości i ogólnego stanu zdrowia psychicznego. Ćwiczenie poprawia jakość snu i zmniejsza niepokój. Według WebMD, istnieje wiele korzyści ćwiczeń zapewnia do dobrostanu psychicznego. Ćwiczenie uaktywnia neuroprzekaźnika serotoniny i endorfin, które zwiększa mógł zostawić uczucie szczęśliwsi i zmniejszyć niektóre objawy depresji. Regularna aktywność fizyczna zmniejsza również hormony stresu bardziej zrelaksowany uczucie.