adcov.com

Faktów, aby pomóc utrzymać Studenci dala od palenia

Faktów, aby pomóc utrzymać Studenci dala od palenia


Ponieważ większość palaczy raportu podniesienie zwyczaj podczas ich teen lat, ważne jest, aby nauczyć dzieci i młodzieży zagrożeń wynikających z palenia wcześnie, aby zachęcić ich do nie rozpocząć. Jeśli dziecko nie wkłada papierosa w ustach, potem nie trzeba będzie martwić się później o łamanie poważne uzależnienie, które jest bardzo trudne do pokonania. Istnieje wiele faktów można cytować, aby pomóc utrzymać studentów z dala od palenia tytoniu. Dzieci i nastolatki powinny wiedzieć, że życie jest o wiele łatwiejsze, jeśli nigdy nie palić w ogóle.

Koszt

Aby pomóc utrzymać studentów z dala od palenia, dać im fakty, które nawiedziły ich w kieszeni. Powiedz im, jak wiele sztuk koszty papierosów. Jeżeli osoba pali paczkę dziennie, pomnóż to przez 365 dni, aby pokazać im, jak bardzo są wydawane na papierosy w ciągu roku. Znaleźć najbardziej aktualny koszt pakietu w danym regionie dla tego faktu.

Higiena osobista i Problemy stomatologiczne

Dać studentom informacji o zewnętrznych skutków palenia. Powinni wiedzieć, że palenie sprawia, że ​​twój oddech i włosów smród, i pozostawia swoje ubrania i wnętrza samochodu i domu pachnący zestarzeć. To nawet zabarwić ściany, zasłony i okna w domu.

Palenie będzie poplamić palce i zęby, i jest szkodliwe dla zębów i dziąseł ogólnego zdrowia. Nawet jeśli palacz próbuje nadążyć z dobrej higieny jamy ustnej, regularnie odwiedzając dentystę, niech uczniowie wiedzą, że palacze nie odzyskać tak szybko z zabiegów stomatologicznych, jak zrobić dla osób niepalących i może wystąpić więcej gumy do zębów i zagadnień związanych ze zdrowiem, ponieważ palenia.

Inne zagrożenia zdrowia

Podkreślić studentom, że palenie uszkadza płuca i pozostawia zadyszki. Zapytaj swojego ucznia, jeśli chce skończyć ciągnięcia zbiornik tlenu wokół niego wszędzie idzie. Stres uczniom, że gdy nie można oddychać, że dość dużo eliminuje robi żadnej z fizycznych rzeczy, które lubisz robi. Palacze mają więcej problemów zdrowotnych w ogóle, niż u osób niepalących. Zwrócić uwagę na koszt leczenia i znoju i niedogodności z konieczności przechodzenia do lekarza z powodu chorób związanych z paleniem. Palacze mają również trudności z uzyskaniem ubezpieczenia zdrowotnego.

Palenia prowadzi się do raka, chorób płuc, chorób serca, rozedma, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) i słabym krążeniem. To jest bardzo trudne do skóry, powodując zmarszczki i linie, które dają wygląd przedwczesnego starzenia.

Inne uwagi

Niech uczniowie wiedzą, że jeśli palisz, z drugiej dym z papierosa może uszkodzić płuca innych. Jeśli palą podczas ciąży zwiększają ryzyko wystąpienia wcześniaków lub niskiej masy urodzeniowej dziecka.

Pariah społecznej

Możesz powiedzieć swoim uczniom, że choć może oni myślą ich rówieśnicy rozpatrzy je fajne, jeśli palić, będą mogły dowiedzieć się w krótkim czasie, że większość ludzi będzie rozważyć nich coś w rodzaju wyrzutka społecznego.

Palenie jest strasznie niewygodne przyzwyczajenia, ponieważ w większości miejsc, nie wolno palić w środku więcej. Oznacza to, palacze będą spędzać swoje życie na werandzie, w deszczu, deszczu ze śniegiem, śniegu i gradu, palenie podczas gdy wszyscy inni są w środku, ciepłe i dobrze się bawili.