adcov.com

Eye-ćwiczenia wzmacniające

Nasze oczy są zbudowane z sieci drobnych mięśni, które doświadczają sporo użytkowania, odkształceń i naprężeń w danym dniu. Tak jak wszystkie inne mięśnie w organizmie, oczy potrzebują ćwiczeń, aby utrzymać je w dobrym stanie. Wiele okuliści przepisują oko-ćwiczenia wzmacniające w celu poprawy wzroku i różne problemy chorób oczu. Jednak wykonując oczy posiada wiele korzyści dla osób z normalnego widzenia, jak również.

Korzyści z ćwiczeń wzmacniających oczu

Ćwiczenia wzmacniające pomagają oko oczy na relaks, co prowadzi do lepszego ogniskowania. Ponieważ twoje oczy wchodzą w grę dla wielu codziennych czynności, widząc do balansowania, ćwiczenia oczu pomagają poprawić koordynację, umiejętność czytania i koncentracji. Zaradzić też zmęczenie oczu, zapobiega zmęczeniu oczu i smarować suche oczy, wspólną warunek wśród ludzi, którzy pracują długie godziny przy komputerze.

Ćwiczenia oczu na problemy ze wzrokiem

Dr William Bates, okulista w Nowym Jorku, poprowadził na początku 20 wieku w łączeniu zalet przyciągających wzmocnienie ćwiczeń z poprawy wzroku. Pacjenci, którzy krótkowidzem lub dalekowidzem wykazały znaczną poprawę w ich wizji po wykonaniu pewnych rodzajów ćwiczeń oczu. Wykonując oko także poprawia warunki leniwy oczu i astygmatyzm.

Rodzaje ćwiczeń wzmacniających oczu

Dwa różne typy ćwiczeń wzmacniających oczu są przeznaczone do wypoczynku i zastępczej albo poprawnych problemami wzroku.

Relaksacyjne ćwiczenia wzmacniające oko można zrobić o każdej porze dnia, przez co najmniej 30 minut, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Jedno oko-relaksujące ćwiczenie polega na zamykaniu oczu i obejmujące je delikatnie w dłoniach zapobiegające światła filtrowanie. Oddychaj głęboko i odpocząć, skupiając się na ciemności. To ćwiczenie najlepiej jest wykonać w ciągu 10 minut, podczas gdy siedzi przy stole.

Osoby z suchymi oczami może próbować migać oczy, skupiając się na określonym obiekcie lub miejscu na odległej ścianie. Spróbuj zrobić kilka przerw każdego dnia zrobić 100 miga ćwiczeń.

Skorygowania problemy ze wzrokiem, ćwiczenia oczu wzmocnić mięśnie oczu i poprawy elastyczności oczu. Wspólne ćwiczenia dla osób z problemami wzroku jest trzymać mały obiekt blisko twarzy i powoli przesuń go z dala, podczas gdy ich oczy skupić się na nim.

Inną techniką ćwiczenia oczu wymaga posiadania magazyn do góry nogami i od siebie, aż słowa są niewyraźne. Następnie skupić się na jednym słowie i spróbować zidentyfikować litery w nim. Uchylenie 30 minut dziennie, aby wykonać ćwiczenia wzmacniające oko na problemy ze wzrokiem lub oczu.

Aby wzmocnić mięśnie oczu, roll oczy ruchu wskazówek zegara, począwszy od pozycji godziny 12. Powtórz kilka razy, utrzymując powolne tempo podczas wdechu i wydechu naturalnie. Następnie przenieść oczy z boku na bok, na stanowisku kilka sekund z każdej strony.