adcov.com

Etykiety: Strój ślub dla Gości

Etykiety: Strój ślub dla Gości

Dla przyszłego Pana i pani, organizowanie ślubu zwykle wymaga miesięcy planowania, tysiące dolarów i stres. Oprócz szczegóły, takie jak miejsce, kwiaty, officiant i wesele stroną musi stawić czoła inne szczegóły--jak odpowiedni strój dla swoich Gości. Jako gość ślub trochę przygotowania i uwagę tradycyjny strój etykiety może przejść długą drogę i zapobiegania tworzenia więcej stresu dla panny młodej.

Dress Code

Aby ocenić, co stylu stroju oczekuje się ubrać na wesele, najpierw Sprawdź zaproszenie. Dress code mogą być drukowane gdzieś na karcie, zwykle w lewym dolnym rogu. Możesz również sprawdzić internetową ślubu pary. Jeśli jesteś wciąż niepewny, staraj się oprzeć, kontaktując się z oblubienicy, (który jest prawdopodobnie już frazzled) i rozważyć skontaktowanie się ze druhna lub panny młodej matki zapytać. Jeśli musisz skontaktować się panna ten temat, czy to dobrze przed wielkim dniem.

Formalne, nieformalne i Semiformal

Etiquette Peggy Post ekspertów zaleca, aby wybierając twój strój ślub przez określenie, czy zdarzenie jest semiformal, formalne lub nieformalne. Czas dnia umożliwia również wybrać odpowiedni strój. Dla dziennych formalnego ślubu, Post pisze, że kobiety powinny nosić eleganckie ubrania ulicy długość, a mężczyźni powinni nosić ciemnych garniturach z więzi. Za formalny ślub wieczór (czasami nazywane "czarny krawat" na zaproszenie) kobiet decydowała się na piętrze długość sukni lub koktajl suknię, podczas gdy mężczyźni powinni nosić tradycyjne smokingu. Weselny semiformal, mężczyzn może nosić ciemnych garniturach, bez względu na czas, podczas gdy kobiety powinny zdecydować się na ulicy długość pół-szykowny sukienki i Suknie koktajlowe w nocy. Na ślub nieformalne, mężczyzn może nosić spodnie z marynarek sportowych, podczas gdy kobiety powinny nosić coś "właściwe dla lokalizacji."

Lokalizacja

Marie Claire magazynu zaleca korzystanie z atmosfery ślub lokalizacji pomożemy wybrać strój. Pomoże to zapewnić, że czujesz się komfortowo w atmosferze, tak, że można zwalniać na parkiecie bez obawy, że są ubrane niewłaściwie. Country club kobiety powinny don pastelowych herbaty długość sukienki i unikać wszelkich styl lub wzór, który jest zbyt głośne. Na ślub plaży, właściwe jest drukowane sukienki maxi. Nietradycyjnych miejsce, jak Las Vegas, pozwala na edgier i bardziej komfortowe ubrania---daje więcej swobody w doborze ubioru.

Kolory

Podczas wesela są coraz mniej tradycyjnych i umożliwiając większą elastyczność w stroje Gości, nadal istnieją niektóre przyjętych zasad, które nie powinno być przerwane. Po pierwsze i najważniejsze kobieta gość nigdy nie należy nosić biały do ślubu. Bez względu na to, jak fantastyczne może wyglądać lub czują się w białej sukni, pamiętaj, że panna młoda spędził dużo pieniędzy na jej suknia, i to jest jej wielki dzień. Niektórzy eksperci etykieta polecam, omijając czerwone też, jak to można wyciągnąć zbyt wiele uwagi do odzieży, zamiast panny młodej. Jednak niektóre przepisy są nieaktualne. Na przykład chociaż być może słyszeliście, że to jest niewłaściwe nosić czarny, teraz ekspertów nawet ślub w Knot przyznać, że czarna sukienka jest całkowicie dopuszczalne strój, szczególnie na wesele wieczór.

Dyktuje ubioru

Jeśli panna młoda lub pan młody planowanie ślubu, należy pamiętać, że nie przysługuje całkowicie dyktować co Twoi Goście mogą lub nie mogą nosić do Waszej uroczystości. Na przykład chyba że masz "czarny krawat" przypadku, nie może zabronić kobiece Opinie od sobie denim spódnicę, że ona uzna za dopuszczalne. Wyjątek, jednak będzie, jeśli Twoje miejsce nie zezwala na niektóre stroje, takich jak denim lub buty do tenisa. Niezależnie od wybranego kodu sukienka staram się być tak jasne, jak to możliwe na zaproszenie i stronie ślub.