adcov.com

ESSIAC Cancer Cure

ESSIAC Cancer Cure


Essiac donoszono być skuteczne w leczeniu astmy, zapalenia stawów, depresji i wielu innych chorób przewlekłych. To jest jednak znany jego wpływ na guzy nowotworowe. Takie nowotwory obejmują (lecz nie są do nich ograniczone), trzustki, jajników, prostaty, przełyku, pęcherza i chłoniaki. Od jego odkrycia, ESSIAC przeszedł wiele zmian i zmiany składników. Mimo jego braku badanego skuteczności, nie przeszkadza to tysiące ludzi z użyciem codziennie.

Historia

ESSIAC pochodzi od pielęgniarki, który odkrył ją. Miała na imię Rene Caisse i orkisz tyłu nazwa staje ESSIAC. Pracowała jako pielęgniarka zdrowia publicznego w Ontario w Kanadzie, a okazało się, że jeden z jej pacjentów pojawiły się odzyskać z rakiem, pijąc herbatę ziołową Indian. Ta herbata został pierwotnie opracowany przez szamana Ojibwa. Caisse przepis i uzyskał w 1924 roku zaczęła oferować darmową remedium ładunku do pacjentów chorych na raka w klinice otworzyła. Oryginalna formuła składał się z ośmiu ziół, ale w końcu to przez zmniejszenie zmodyfikowano go do korzenia łopianu, szczawiu, owiec śliskiej proszku kory wiązu i sproszkowanego korzenia indyka rabarbaru. Mimo licznych referencje od osób twierdzących, zniesiony przez mieszaniny ziołowej, kanadyjskie władze medyczne znaleźć niewiele było dowodów na jej skuteczność. Caisse dał jej wzór do producenta w 1977 roku z nadzieją i zamiarem nie jest naukowo zbadane i zyskuje wiarygodność w dziedzinie medycyny. Niestety, zmarła w wieku 90 lat, nie widząc, że występuje.

Przygotowanie

ESSIAC jest dostępny w obu formułach suchych i płynnych. Sposoby wytwarzania i dawkowanie będzie różne w zależności od producenta. Zaleca się wiosną lub odwrotnej osmozy woda być stosowany w czasie przygotowań. Większość preparatów wymaga chłodzenia po zaparzeniu. Średnia dawka jest 1 uncji brane 1-3 razy dziennie. Należy wziąć dwie godziny przed lub zaraz po posiłku, w ciągu co najmniej dwóch lat. Najlepiej jest zrobić tylko tyle herbaty przez 1-2 tygodni, ponieważ nawet jeśli w lodówce, to zepsuć. Wyrzucić herbatę, która smakuje kwaśny lub ma białą pleśń pływające na powierzchni. Same zioła są lekkie i wrażliwe na ciepło, więc ważne jest, aby przechowywać je w chłodnym, ciemnym miejscu. Nie mikrofalówki herbatę. Zamiast umieszczać 2/1 uncji herbaty z chłodzeniem w filiżance i dodać do niego gorącą wodę.

Środki ostrożności

Ponieważ herbata jest bogata w kwas szczawiowy, osoby, które mają skłonność do kamicy nerkowej lub dną moczanową nie powinni go używać. Turcja perystaltykę jelit rabarbar promuje, dlatego nie powinien być stosowany przez osoby z wywiadem nawracających niedrożności jelit lub biegunkę. Jeśli jest historia podwyższony poziom żelaza we krwi (co jest rzadką chorobą), to należy unikać herbaty ze względu na wysoki poziom żelaza. Dlatego, że podano, że podczas stosowania ESSIAC nowotworów może zwiększyć herbaty przed rozpraszające, ważne jest, aby nie stosować tej herbaty jeżeli jest nowotwór, który jest naruszania głównego naczynia krwionośnego. Jak ESSIAC może wpłynąć krzepnięcia krwi, osoby, które biorą leki przeciwzakrzepowe (takie jak Coumadin) powinien omówić to z lekarzem pierwszego.

Przed w trakcie zmian lub uzupełnień do systemu medycznego, to jest zawsze mądry, aby to omówić pierwszy z lekarzem. Bezpieczeństwo jest od pełnego ujawnienia do lekarza.