adcov.com

Equipoise Side Effects

Equipoise Side Effects


Równowaga lub Boldenon undecylenian jest anaboliczny / androgenny która jest wtryskiwana do wnętrza korpusu. Średnia dawka dla człowieka wynosi 400 do 600 mg na tydzień. Kobiety zazwyczaj średnio od 50 do 150 mg na tydzień. Równowaga daje spójny i stabilny przyrost siły i masy. Według iequipoise.com, za najlepsze wyniki, należy używać Equipoise w połączeniu z innymi sterydami. Równowaga nie jest idealna dla sportowców, którzy są regularnie testowane na leki. Ma tendencję do wytwarzania metabolitów w moczu, które są wykrywalne dla miesięcy od zastosowania.

Historia

Równowaga jest steryd weterynaryjny stosowany głównie na koniach. To nie jest przeznaczony do stosowania u ludzi w Stanach Zjednoczonych i jest dostępna tylko za pośrednictwem klinik weterynaryjnych.

Łagodne działania niepożądane

Skutki uboczne Equipoise są na ogół łagodne. Według steroid.com, wiele osób zgłasza zwiększony apetyt podczas przyjmowania leku.

Retencji wody

Może wystąpić zatrzymanie wody, podczas gdy podjąć Equiposie. Efektem ubocznym będzie bardziej widoczne niż w przypadku zabierania Deca-Durabolin, ale mniej niż efekty uboczne, które występują z testosteronem.

Sexual Side Effects

Jeśli przyjmujesz umiarkowany poziom Equipoise, może wystąpić niewielki związanych estrogenów efekt uboczny, który może prowadzić do zaburzeń seksualnych. Hamuje to hormony, więc może chcesz wziąć testosteronu, jak również.

Efekty w wyglądzie

Osób przyjmujących większą dawkę sterydów może wystąpić ginekomastia, z rozszerzeniem męskich piersi. Równowaga może powodować występowania skutków ubocznych, takich jak trądzik, skóry tłustej, utratę włosów i zwiększonej agresji.

Rozważania

Najlepsze efekty tego środka można było widoczne, gdy jest on używany przez dłuższy okres czasu, - co najmniej 10 tygodni. Twoje mięśnie będą bardzo określone i stałe, a nie płynne luzem można zobaczyć przy użyciu androgenów.