adcov.com

Enzym Lemoniada Detox cud

Enzym Lemoniada Detox cud


Program Cud Enzym Lemoniada Detox przeznaczony jest do czyszczenia jelit, zwłaszcza przewodu pokarmowego. Program obejmuje lemoniadę, pieprz cayenne oraz syropu klonowego. Został on stworzony przez Stanleya Burroughsa, a on twierdzi, że jest znacznie lepszy od każdego innego rodzaju procesu oczyszczania. Odmiany oczyścić okazały się być skuteczne. Teoria jest przewód pokarmowy i ciała są podane odpocząć i spróbować pozbyć się toksyn, które stworzyliśmy od złych nawyków żywieniowych i stresu.

Jak detox

Zrobić detox, wymieszać osiem uncji wody, pół cytryny, (około dwie łyżki), dwie łyżki syropu klonowego, a dziesiątą łyżeczki pieprzu cayenne.
Pić od sześciu do dwunastu szklanek mieszanin dziennie przez dziesięć dni. Gdy jesteś w programie nie należy przyjmować żadnych tabletek witaminy lub jeść żadnych innych środków spożywczych.

Cytryny i cayenne papryki są środki myjące. Papryka jest wysoka w witaminy i minerały. Syrop klonowy stosuje minerałów. Wapno może być podstawiony przez cytryny, jak również wysoką zawartość witamin i minerałów. Program można zrobić trzy do czterech razy w roku.

Skuteczność i ryzyko

Wielu ludzi, którzy uruchomić raportów Program objawy grypopodobne. Dr Burroughs przypisuje to oczyszczanie się organizmu. Mówi, że jeśli nie czujesz się dobrze to chyba dlatego, że nie idą na tyle łazience. Powinieneś mieć 03:57 wypróżnienia dziennie. Jeśli jest to problem, można trochę herbatę ziołową lub wziąć kąpiel z wodą morską.
Ciężkie działania niepożądane występują rzadko. Najczęstsze skargi od jakiegokolwiek planu detox są zmęczenie i ospałość od nie jedzenia. Długie okresy detox może mieć takie same skutki, jak na czczo. To jest, gdy twoje ciało zaczyna żywić się mięśnia. Jeśli tak się dzieje, mogą wystąpić bóle głowy, nieświeży oddech i zaparcia.

Zmień go

Nie wiem jak wy, ale dla mnie, nie mając nic w moim systemie, ale lemoniada na prawie dwa tygodnie brzmi prawie niemożliwe. Słyszałem także, że pieprz cayenne smakuje okropnie i jest bardzo gorąco. Niektórzy ludzie poinformuj o wielki sukces z pieprzem cayenne pigułki. Zabrali mg tabletki 450. Jedli oni także dwa owoce i warzywa każdego dnia dwa. W grupie ośmiu pracowników biurowych, którzy go próbowali, tylko jeden był w stanie utrzymać się na niej przez siedem dni. Donosiła, tracąc 12 funtów i coraz ulgę od bólu w stawach, szczególnie kolana. Dr Elson Haas, lekarz z Kalifornii, próbowałem go i powiedział, że stracił 20 kilogramów, a jego alergie odszedł i zaczął jeść bardzo różnie. To wszystko brzmi jak to warto spróbować, ale największym wyzwaniem jest trzymanie się z nim.