adcov.com

Emocjonalne Wpływ Migrena

Emocjonalne Wpływ Migrena


Migreny są dobrze znane mają ogromnie bolesne wpływ na organizm z jednostronnym bólem głowy, nudności i wrażliwość na światło i dźwięki. Ale ataki migreny mogą mieć również wpływ emocji pacjenta w czasie aury lub ataku.

Przed atakiem

Według Aura Fundacji migrena, migrena aura objawy mogą obejmować zmiany w emocjach, takich jak splątanie, drażliwość lub niepokój.

Znaczenie

Zgodnie z programem PBS "drugiej opinii", ucząc się rozpoznawać nagłe zmiany nastroju mogą wskazywać, że migrena nadchodzi. Byłby to idealny czas, aby brać leki do odwrócenia ból migrenowy.

Rozważania

"Second Opinion" wspomina również, że wiele osób, które cierpią na migreny będą szczególnie wrażliwe na emocje innych, nawet jeśli inni ludzie nie mówią cierpiącego migrena, jak się czują.

Relacje

"Migreny For Dummies" szczegóły jak ludzie z migreny cierpią w pracy i rodzinnych relacji, ponieważ mogą one mieć do spadku planów z powodu migreny.

Spekulacje

Migreny i depresja są uważane być spowodowane przez problemy z neuroprzekaźnika serotoniny. Wiele osób z migrenami także depresji.