adcov.com

Emagrece SIM Side Effects

Powszechnie znany jako brazylijskiego diet pill, Emagrece Sim jest promowany jako naturalne ziołowe tabletki odchudzanie. Jego marketingu twierdzą, że zawiera odtruwające i oczyszczające wzoru, który poprawia pracę jelit, a także zawiera Fat Burner i tłumiące apetyt. Stany Zjednoczone Food and Drug Administration wydała ostrzeżenie na temat tego produktu, ponieważ może zawierać trzy leki.

Narkotyki w Emagrece Sim

Emagrece Sim może zawierać chlorowodorek fluoksetyny recepty narkotyków, aktywny składnik w Prozac. Prozac stosuje się do leczenia depresji, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zaburzenie paniki i bulimia. Emagrece Sim może także zawierać chlorowodorek chlordiazepoksyd recepty narkotyków, substancji czynnej w Librium, stosowany w leczeniu lęku i kontrolować objawy odstawienia alkoholu. Dodatkowo, lek o nazwie fenproporeks został znaleziony w Emagrece SIM. Jest stymulantem FDA nie zatwierdził do stosowania w produktach odchudzających.

Prozac Side Effects

Prozac ma częste działania niepożądane niepokoju lub nerwowość, zaburzenia krwawienia, zmniejszenie popędu płciowego, zawroty głowy, senność, suchość w ustach, zwiększone pocenie się, bezsenność, osłabienie. To również może powodować utratę apetytu, niestrawność, nudności i biegunka. Dodatkowo, Prozac współdziała z niektórymi innymi lekami, i jest związana z myśli i zachowań u dzieci.

Librium Side Effects

Librium ma wspólne skutki uboczne senność, bóle głowy i niezwykłą słabość. To również może powodować niezdarność i brak koordynacji, dezorientacja, zawroty głowy i zawroty głowy.

Fenproporeks Side Effects

Ponieważ fenproporeks jest zidentyfikowane podczas analizy moczu, jako pozytywny wynik dla amfetaminy, niektóre osoby biorące Emagrece Sim napotkały problemy z seansów narkotykowych. Na przykład, Miami Herald zgłoszone w 2005 roku, że trzy kobiety nie udało przed zatrudnieniem narkotyków przesiewowe w szpitalu Chrzciciela Zdrowia po pigułki. Podobnie jak wszystkie amfetaminy, fenproporeks może być wciągająca i może być niebezpieczne dla osób z wysokim ciśnieniem krwi lub innych problemów sercowo-naczyniowych.

Ostrzeżenie

Ludzie, którzy podejmują Emagrece Sima do utraty wagi nie są prawdopodobnie spodziewa albo zamierzone działanie tych leków czy skutków ubocznych. Lekarze może być trudno zdiagnozować objawy, nie wiedząc, jakie leki osoba została przyjmowaniem. Dodatkowo, składniki Emagrece SIM są niewiadomego pochodzenia i nieznanej jakości.