adcov.com

Ekran dotykowy Zajęcia dla autyzmu

Ekran dotykowy Zajęcia dla autyzmu


Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym, które występuje przed dziecko osiągnie wiek trzech. Centers for Disease Control and zapobiegawcze (CDC) podają, że jedna na 110 dzieci urodzonych w Ameryce, ma autyzm, część grupy problemów rozwojowych, o których mowa, jak zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD). Zaburzenia zmieniać, ale wpływać dziecko współdziała i łączy się z innymi. Zgodnie z Mayo Clinic, w tej chwili nie ma lekarstwa istnieje dla autyzmu. Technologie wspomagające zostały wykorzystane przez dzieci i dorosłych z autyzmem, aby pomóc zwiększyć akademickich, uwagi, komunikacji, motywacji, język, organizację i umiejętności społecznych - między innymi. Różnorodność działań istnieją ekranem dotykowym, które zmniejszyły objawów ASD.

Technologia wspierająca

Technologie wspomagające jest każdy produkt lub sprzęt używane do utrzymania, poprawy lub zwiększenia możliwości funkcjonalnych wśród osób niepełnosprawnych. Technologia pomaga wspomagająca usługi bezpośrednio z osoby niepełnosprawne podczas korzystania z ich jakiś rodzaj urządzenia pomocniczego.

Sprzęt do ekranu dotykowego Rozrywki

Istnieje wiele urządzeń, które posiadają ekrany dotykowe. HTC Flyer Tablet Apple iPad i Barnes & Noble Nook są tablety i e-czytniki, które posiadają ekrany dotykowe. Istnieją również liczba komputerów i laptopów, które posiadają ekrany dotykowe.

Aplikacje dla iPad Touch Screen Rozrywki

Istnieje wiele działań ekranem dotykowym autyzmu, które mogą być stosowane w IPAD. Terapia ABA obrazy, komunikowania podstawowych potrzeb, Fabryka gra i Mój zdrowy uśmiech to tylko niektóre z działań na dotyk ekranie "Autyzm mówi" obejmuje na ich liście aplikacji. Terapia ABA obrazy służy do pomocy osoby z autyzmem, a także stymulacji wzrokowej narzędziem terapeutów. Komunikowania podstawowych potrzeb jest używany przez dzieci, które są niewerbalne. Aplikacja pozwala im łatwo komunikować się z tymi, które się wokół nich. Fabryka gra jest podobna do karty flash. Aplikacja pozwala rodzicom na korzystanie z własnych zdjęć jako narzędzie nauczania. Mój zdrowy uśmiech, zaprojektowany przez Delta Dental, wyjaśnia ludziom, co mogą oczekiwać podczas wizyty u dentysty. Aplikacja ta oferuje wizualizacje oraz dźwięku.

Niebezpieczeństwo

Autyzm zwolennikiem Areva Martin powiedział Fox News, że iPad jest tak jak inne gadżety i urządzenia te nie powinny być nadużywane. Stephen Shore, autor książki "Zrozumieć Autyzm for Dummies", zauważył iPad był pomocny i sposób dla osób z autyzmem, w celu zbadania i komunikować się ze światem zewnętrznym.