adcov.com

EGCG i jego wpływ na Hep C

EGCG i jego wpływ na Hep C


EGCG, skrót galusan epigallokatechiny jest polifenoli w zielonej herbacie. EGCG obiecujący w hamowaniu komórki rakowe, obniżania poziomu glukozy we krwi oraz do leczenia zapalenia związanego z zapaleniem stawów. Jest on często stosowany do jej zdolności do ochrony wątroby przed uszkodzeniem i zapobiegania raka wątroby. Ma również korzystny wpływ na pacjentów z przewlekłym zapaleniem wątroby z, na przykład zapalenia wątroby typu C.

Zmniejszona Zapalenie

EGCG ma właściwości przeciwzapalne, które rozciągają się do wątroby. Zmniejsza stan zapalny ma tendencję do zmniejszenia bólu związanego z hep C, dzięki czemu jakość życia lepiej. Może to również zmniejszyć obrzęk wątroby. EGCG wydaje się szczególnie dobrze pracować z łagodnego zapalenia związanego z przewlekłym zapaleniem wątroby typu C, w przeciwieństwie do ostrych przypadków.

Replikacja wirusowego Supression

2008 Badania opublikowane w "Antiviral Research" wykazały, że EGCG hamował wirusy zapalenia wątroby aż o 50 procent. Ten komórkowe tłumienie może spowolnić postęp przewlekłego zapalenia wątroby typu C, uniemożliwiając namnażanie się wirusa. Gdy używany wraz leczenia zapalenia wątroby typu side inne, EGCG może teoretycznie pozbyć wirusa całkowicie.

Śmierć komórek wątroby spadła

Jedną z najbardziej obiecujących efektów ECGC jest jego zdolność do zapobiegania śmierci komórki wątrobowe powszechnie związany z wirusowym zapaleniem wątroby. Kiedy myszy leczono EGCG, miały niższą ALT lub transaminazy alaninowej, poziomy, niż ich odpowiedniki nieleczonych. ALT mierzy obrażenia wątroby. AlAT wzrosnąć z ciężkością obrażeń wątroby. Zmniejszona śmierć komórek i uszkodzenie wątroby są związane z szybszej regeneracji, lepszej skuteczności leczenia i na ogół zdrowsze pacjentów.

Zwiększona Skuteczność leczenia

EGCG pomaga zwiększenia skuteczności leczenia na dwa sposoby. Jego zdolność do replikacji wirusa pomaga zatrzymać niektóre inne zabiegi wątroby, konkretnie leków przeciwwirusowych i modulatory układu odpornościowego, aby szybciej pracować. ECGC pomaga również zmniejszyć niezwykle wysoki poziom żelaza. Wysoki poziom żelaza może kolidować z interferonem i rybawiryną zabiegów, dwa z najczęstszych metod leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu C