adcov.com

Efektywne szkolenie kobiet i Waga

Efektywne szkolenie kobiet i Waga


Kobiety, które korzystają regularnie, ale nie obejmują trening oporowy brakuje. Sercowo wykonywania może spalić więcej kalorii w krótkim okresie, ale więcej jeden mięsień ma więcej kalorii spalić będą w dłuższej perspektywie. Według magazynu Zdrowia Kobiet, "badania w Journal of Strength i klimatyzacyjne badań okazało się, że kobiety, które ukończyły godzinny trening wytrzymałości szkolenia spalił średnio 100 więcej kalorii w ciągu 24 godzin później niż oni, gdy nie miał podnoszone ciężary. " Skuteczny program ćwiczeń, poprawi ogólny metabolizm budując szczuplejsze, mniejsze ciała.

Częstotliwość

W celu stworzenia efektywnego programu ćwiczeń, kobiety powinny podnosić ciężary, co najmniej trzy razy w tygodniu. Te same grupy mięśni nigdy nie powinny być wypracowane dwa dni z rzędu. Zawsze odpoczynek mięśni przez co najmniej 48 godziny przed ich pracy ponownie. Pozwala to na prawidłowe spoczynku i odzysku w celu zapewnienia, że ​​mięśnie zostały rozbite i odbudowana wystarczająco przed rozpoczęciem następnego cyklu zrywania się.

Użyj hantlami

Mimo, że wolne ciężary mogą być zastraszające dla niektórych kobiet, ich włączenie stworzy bardziej skutecznego i efektywnego programu ćwiczeń. Podczas korzystania z urządzenia, Twój organizm nie działa tak mocno, jak to robi w przypadku korzystania z hantlami. Jest tak, ponieważ maszyna jest stałym ruchu i wyizolować tylko główną mięśni, że jest przeznaczone do pracy. Oznacza to, że urządzenie jest właściwie biorąc niektóre z masy od Ciebie. To może wydawać się, że robi ci przysługę, ale to faktycznie oszukuje was z bardziej efektywnego treningu. Z ciężarkami, całe ciało odciąża masy i przepływu, a zatem dużego mięśniem, stabilizujące i mięśnie podstawowe są mięśnie są równocześnie uaktywnione. Ciężarki również przyczynić się do rozwoju równowagi i koordynacji, ponieważ można kontrolować cały ruch.

Obejmują Interval scalone

Rachel Cosgrove, współzałożyciel Wyniki Fitness w Południowej Kalifornii, autor "The Breakthrough kobiecego ciała", mówi w rozmowie z US News, "Trening siłowy jest prawdziwym kluczem do utraty tłuszczu i wygląda lepiej." Świetny sposób na budowanie efektywnego i skutecznego programu czasowo siła jest dodanie obwodów przedziale. Krótkie serie ruchów o wysokiej intensywności zmieszanych w ramach swojej pracy oporu będzie spalić więcej kalorii w krótszym czasie. Bieżnia, rower stacjonarny, eliptyczny maszyny, maszyny krok i skakanka to przykłady urządzeń, które zapewnią krótkie sprinty w celu poprawy skuteczności programu wagi szkolenia.

Podnieść większe ciężary

Kobiet, które zawierają trening oporowy często wybierają stosując lżejsze ciężary i wyższe powtórzeń z obawy łączenia się i patrząc "męski." Prawda jest taka, że ​​kobiety nie wytwarza wystarczającej ilości testosteronu do budowania rodzaje mięśni widoczne na mężczyzn. Ale w celu stworzenia silnych, stonowanych, zgrabne i kobiece mięśnie, waga musi być na tyle ciężkie, by opodatkować obecny system mięśniowy podnośnika za. Według Cosgrove ", aby zmienić swoje ciało, musisz umieścić zapotrzebowanie na to, że nie jest przyzwyczajony. Kobiety często używają wag, które ich nie wyzwanie. Ale celem jest być silny i sprawny i stonowanych, ale kobiecy. Musisz definicji mięśni, ale będziesz również uzyskać mniejsze. " Dlatego skuteczne programy szkoleniowe waga obejmują podnoszenia cięższych wag.

Nie zapomnij Dieta

Nie popełnia błąd myśląc, że wypracowanie oznacza, że ​​możesz sobie na jakikolwiek żywności i ilości, które chcesz. Bez względu na to, jak rygorystyczny plan ćwiczeń jest lub jak reżimowi jesteś na wystające z niej, wyniki nie będą wyświetlane za ciężką pracę, jeśli nie połączyć je z odpowiednią dietą. Musisz również zawierać odpowiednią ilość białka w diecie, aby pomóc budować i naprawiać chude mięśnie. Dietetyk sportowy Cassandra Forsythe, Ph.D. i współautor "Nowe zasady podnoszenia dla kobiet", zaleca zjadanie jeden gram białka na każdy kilogram masy ciała, który nie pochodzi z tłuszczu.