adcov.com

Efekty uboczne witaminy włosów

Biorąc witaminy dla zdrowia włosów może poprawić ogólny stan zdrowia i wzrost włosów. Jak wiele suplementów witaminowych, jednak istnieją pewne możliwe skutki uboczne. Czasami te efekty uboczne są krótkoterminowe, natomiast innym razem skutki uboczne mogą trwać przez cały czas trwania leczenia. Oto sześć częste działania niepożądane witamin do włosów.

Utrata włosów

W ciągu pierwszych kilku dni lub tygodni z użyciem witamin do włosów, przelewając z niezdrowej włosów jest normalne. Po kilku tygodniach, zrzucanie powinny zapadać i powinieneś zobaczyć zauważalne różnice w zdrowie włosów.

Pokarmowego

Jak twoje ciało dostosowuje się do witamin do włosów, można zauważyć, problemy trawienne, takie jak wzdęcia i bóle brzucha, gaz, zaparcia i biegunki. Te działania niepożądane mogą odejść po kilku tygodniach, a inni mogą się utrzymywać, i wyłączać, w czasie trwania leczenia.

Zwiększenie libido

Cynk jest składnikiem wielu czołowych witaminy włosy. Cynk jest znany na zwiększenie podniecenia seksualnego - to jest jeden efekt uboczny większość ludzi nie będzie miał nic przeciwko.

Moczowych

Jak witaminy pracować, aby przywrócić zdrowie włosów, można zauważyć potrzebę częstszego oddawania moczu. Witaminy działają filtrować lat niezdrowej gromadzeniu, a mocz może mieć dziwny zapach lub nietypowe kolory. Chyba że występują częste pieczenie podczas oddawania moczu, objawy te nic do niepokoju o.

Metaboliczny

W czasie którego używasz witamin do włosów, można zauważyć wahania wagi. To dlatego, że witaminy włosy pracują również na metabolizm. Jako Twoje prędkości metabolizmu i spowalnia, ze wzrostem masy lub maleje.

Apetyt

W trakcie leczenia z witaminami do włosów, twój apetyt będzie przychodzą i odchodzą, ponieważ zmiany w metabolizmie wpływa również apetyt. Kilka dni skończy się jeść wszystko w zasięgu wzroku, a inne dni można nawet pominąć posiłek.