adcov.com

Efekty socjalizacji umiejętności na autyzm

Autyzm jest zaburzeniem rozwojowym charakteryzuje powszechne głównie deficyty w umiejętności językowe i społeczne. Ogólnie rzecz biorąc, być widoczne cechy autystyczne w latach malucha. Natomiast autyzm nie można wyleczyć, może być leczony. Długoterminowe rokowania zmienia się znacząco w zależności od stopnia nasilenia autyzmu. Jednym z najtrudniejszych aspektów autyzmu jest deficyt umiejętności socjalizacji.

Brak Kontakt z oczami

Jednym z głównych sposobów ludzi łączą się ze sobą w kontakcie z okiem. Osoby z autyzmem mają duże trudności poniosła kontakt wzrokowy, który upośledza zdolność do interakcji społecznych.

Body Language

Osoby z autyzmem często nie są otwarci na języku ciała wokół nich. To nie będzie dla nich jasne, kiedy inni się niezainteresowany tym, co mają do powiedzenia, na przykład.

Rozmowy

Wiele osób z autyzmem nie wiesz jak rozpocząć rozmowę. Gdy rozmowa się zaczęła, mogą one nie być w stanie kontynuować rozmowę sukcesem.

Rozmowa Nieustannie na dany temat

Często, u osób z autyzmem się obsesją jednego obszaru przedmiotu, na dłuższy okres czasu. Na przykład, osoba może iść i na temat różnych rodzajów dinozaurów. Inni wokół nich wkrótce opony w kółko te same rzeczy słuchu, które będą prowadzić do unikania autystycznego osoby.

Symboliczne Język i humor

Osoby z autyzmem mogą mieć trudności ze zrozumieniem języka graficznego, a może nie rozpoznać humor. Deficyty te powodują trudności w socjalizacji.