adcov.com

Edronax Side Effects

Edronax jest sklasyfikowana jako inhibitor wychwytu zwrotnego noradrenaliny (NRI). Jest to marka dla generycznego leku reboksetyną. Dostępny na receptę, jest on stosowany w leczeniu depresji. Jak w przypadku wszystkich leków na receptę, działania niepożądane mogą wystąpić podczas korzystania z Edronax.

Skutki uboczne

Najczęstszymi działaniami niepożądanymi podczas stosowania Edronax obejmują suchość w ustach, zaparcia, bezsenność (trudności z zasypianiem), zawroty głowy, ból głowy, zmniejszenie pragnienia seksualne i problemy z oddawaniem moczu.

Poważne działania niepożądane

Edronax ma potencjał, aby powodować poważne skutki uboczne. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli wystąpi reakcja alergiczna, która zawiera pokrzywka (obrzęk, swędząca wysypka), duszność, nudności, wymioty i / lub nieregularne bicie serca.

Interakcje

Edronax może wchodzić w interakcje z innymi lekami i / lub spowodować nieskuteczność występuje, powiadomić lekarza, jeśli obecnie przepisane antybiotyki, leki serca, selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i leki przeciwdrgawkowe. To nie jest pełna lista leków, które mają potencjał do interakcji.

Środki ostrożności

Według HealthyPlace.com, badań klinicznych odnotowano rzadkie przypadki napadów występujących podczas korzystania Edronax. Osoby z padaczką w wywiadzie powinni być ściśle monitorowane.

Ostrzeżenie

Edronax ma potencjał coraz depresji i ryzyko myśli samobójcze (myśli). Zaniechanie tego leku bez konsultacji z lekarzem nie jest zalecane jako poważnych objawów odstawienia może wystąpić.