adcov.com

Dzwonienie i ucha Infekcje zatok

Dzwonienie i ucha Infekcje zatok


Ponad 35 milionów Amerykanów cierpi na zakażenia zatok każdego roku, według dr Murray Grossan w swoim artykule na www.ent-consult.com. Infekcje zatok może mieć wpływ na wiele obszarów, z powodu ciśnienia zatokowego utworzonego z zapaleniem zatok. Częstym problemem jest dzwonienie w uszach.

Fakty

Jama jest stan zapalny zatok i obrzęk w czasie zakażenia zatok, co prowadzi do wzrostu ciśnienia w całej głowie.

Przyczyna

Ciśnienie to może nacisnąć na błonę bębenkową, tworząc dzwonienie w uszach. Zatok jamy jest bardzo blisko do ucha wewnętrznego i nie potrzeba wiele, obrzęk na zapalnie zatok jamy naciskania przeciwko bębenkowej według Debra Wood, RN, w swoim artykule na www.aurorahealthcare.org.

Leczenie

Najbardziej skuteczną metodą leczenia zakażenia zatok powodując dzwonienie w uszach jest wziąć over-the-counter decongestant i dostać receptę na antybiotyki z lekarzem.

Zapobieganie

Zapobiec infekcji zatok z dzwonienie w uszach, widząc lekarza przy pierwszych oznakach infekcji, takich jak wydzielina z nosa, gorączka lub dreszcze ciała. Również wziąć decongestant na pierwszy znak ciśnienia zatokowego.

Powikłania

Nieleczone zapalenie zatok o dzwonienie w uszach może prowadzić do częściowej lub trwałej głuchoty. Zakażenie może również rozprzestrzeniać się na uszach, tworząc zapalenie ucha, według www.hearingcentral.com.