adcov.com

Dzikie Indigo Side Effects

Czasami nazywany żółty miotła lub baptisia, dzikie indygo jest rodowitym roślin do Ameryki Północnej. Pomimo faktu, że zielarze wykorzystać dzikiego indygo do leczenia stanów medycznych, takich jak błonica, grypa, wrzodów skóry i otwarte rany dzikiego indygo i stwarza ryzyko działań niepożądanych u niektórych pacjentów.

Cechy

Dzikie indygo ma potencjał, aby powodować działania niepożądane po podaniu doustnym lub stosowane na skórę w dawce 30 g dziennie lub więcej, ostrzega University of California-San Diego.

Rama czasowa

Ryzyko działań niepożądanych z dzikim indygo zwiększa się, gdy używany jest zioło od ponad dwóch tygodni w czasie, ostrzega, University of California-San Diego.

Skutki uboczne

Możliwe skutki uboczne dzikim indygo obejmują biegunkę, wymioty i nudności z powodu toksycznych substancji chemicznych znajdujących się w zakładzie, jak baptisin i cytyzyny, raporty North Carolina State University.

Rozwiązanie

Jeśli zdecydujesz się wziąć dzikie indygo, przeczytaj uważnie wszystkie etykiety i unikać podejmowania więcej niż producenta lub zalecanych ilości twojego zielarski.

Rozważania

Ponieważ jego skutki na rozwój płodu nie są znane, nie podejmować dzikie indygo podczas ciąży lub karmiące. Jeśli masz lub miałeś problemy żołądkowe lub jelitowe, nie należy przyjmować dzikie indygo, ostrzega RxList.