adcov.com

Dzikie Alaskan olej z łososia korzyści

Dzikie Alaskan olej z łososia korzyści

Dzikie Alaskan łososia olej zawiera omega-3 kwasy tłuszczowe, które mają szeroki zakres świadczeń zdrowotnych. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA) są aktywne składniki kwasów tłuszczowych omega-3. Standardowej dawce dzikich Alaskan łososia olej zawiera 180 mg EPA i DHA, 120 miligramów zgodnie z University of Maryland Medical Center.

Profilaktyka raka

Uzupełnienie z omega-3 kwasy tłuszczowe, jak te Znalezione w dzikich Alaskan łososia, może zapobiegać niektórym formom raka. Ludzie, którzy spożywają duże ilości kwasów tłuszczowych omega-3 mają mniej przypadków raka jelita grubego, piersi i prostaty. Badania na zwierzętach wykazały zmniejszenie w progresji raka jelita grubego z omega-3 kwasy tłuszczowe.

Zdrowia psychicznego

Biorąc omega-3 kwasy tłuszczowe z dzikich Alaskan Tran z łososia, wraz z leków przeciwdepresyjnych konwencjonalnych, mogą korzystać osoby cierpiące na depresję. Badania wykazały, że sprzeczne wyniki w leczeniu depresji wyłącznie z oleju z ryb. Olej z łososia mogą również korzystać Pacjenci z chorobą afektywną dwubiegunową, zmniejszając wahania nastroju. Choć wstępne badania sugerują, że kwasy tłuszczowe omega-3 może poprawić objawy u chorych na schizofrenię, Ostatnie dowody się żadnej poprawy, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Choć werdykt jest jeszcze obecnie, to jest dobry pomysł, aby uzupełnić tak, w przypadku, gdy czujesz się zmniejszenie nasilenia objawów depresji.

Centrum zdrowia

Kwasy tłuszczowe omega-3 w dzikich Alaskan łososia oleju poprawić zdrowie serca przez obniżenie trójglicerydów i podnoszenie poziomu cholesterolu HDL. Ponadto omega-3 kwasy tłuszczowe obniżyć ciśnienie krwi u osób cierpiących na nadciśnienie, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Badania kliniczne wykazały, że EPA i DHA w kwasy tłuszczowe omega-3 obniżyć czynników ryzyka chorób serca i zmniejszenie ryzyka powstawania zakrzepów krwi i płytki tętnicze.

Cukrzyca

Dzikie Alaskan olej z ryb może pomóc chorych na cukrzycę przez obniżenie trójglicerydów i podnoszenie poziomu cholesterolu HDL. Diabetycy często cierpią na wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów, umieszczając je na większe ryzyko zachorowania na choroby serca. Jednak, olej z ryb powinny być używane z rozwagą jak typu 2 cukrzycę czasami doświadczenie niewielkie elewacje w czczo poziom cukru we krwi z suplementacji omega-3.

Korzyści dla zdrowia dodatkowe

Kwasy tłuszczowe omega-3 pomoc w zapobieganiu rozwoju zwyrodnienia plamki żółtej. Dodatkowo, olej z ryb zmniejsza nasilenie menstruacyjny ból i stan zapalny związane z bólu w chorobie zapalnej jelit. Bóle stawów, spowodowane przez zapalenie, może być również zmniejszył się z suplementacji omega-3. Zwiększenie ilości EPA i DHA u dzieci z psychoruchowej może zmniejszyć problemy behawioralne i uczenie się.