adcov.com

Dziąseł Cure

Dziąseł Cure


Dziąsła są ważnym elementem zdrowia zębów i często niezauważone za zębami, które są podkreślił w edukację. Ważne jest, aby nie pozwolić dziąsła przepadają albo może zaczną oddalać się od zębów, w końcu odsłaniając korzenie zębów, a nawet stać się przyczyną luźny lub wypaść. Według World Dental, choroby dziąseł powodują 70 procent utraty zębów u dorosłych powyżej 40.

Dziąseł Przegląd

Podczas mycia zębów można zauważyć, że są wrażliwe dziąsła, obrzęk lub krwawienie. Bliższe spojrzenie ujawnia dziąsła wydają się oddala od zębów może nawet narażone korzenie niektórych z zębów pozostawiając je wrażliwe na zimno i ciepło, a słodkie i słone smaki. Jeśli zauważysz krwawienie dziąseł lub zębów staje się czuły, powinieneś odwiedzić dentystę i mają zęby i dziąsła badane na choroby przyzębia.

Istnieją dwie główne przyczyny choroby dziąseł: bakterie i agresywne szczotkowanie. Kiedy myć zęby wiele osób stosuje zbyt dużego nacisku i rzeczywiście pchnąć dziąseł od zębów. To ma sens, że najefektywniej czyszczenia zębów oznaczałoby zastosowanie ciśnienia mazi, jak to możliwe i uzyskać na tyle płytki, jak to możliwe, ale ta mentalność może doprowadzić do ewentualnej utraty zębów. Również usta wypełnione bakteriami i czasami te bakterie dostać się do szczeliny i szczelinach zębów i linii dziąseł. Mogą one rozbić dziąsła powodując ich oddalać i ewentualnie stworzyć infekcji.

Leczenie i twardnienia dziąseł

Najprostszym sposobem leczenia dziąseł jest zaprzestanie stosowania nadmiernych ilości ciśnienia podczas szczotkowania. Jeśli szczoteczka jest krwawa po umyciu, można stosować do większego ciśnienia. Są tam szczoteczki do zębów wrażliwych uchwyty, które mają ciśnienie, które automatycznie złagodzić presję, jeśli stosuje się zbyt wiele. Ważne jest również, aby nici między zębami, jak to robi się z płytki nazębnej i resztek, że szczotkowanie nie może. Może to zapobiec tablicę z inwazji linii dziąseł i powoduje dalsze recesji.

Jeśli poprawa higieny jamy ustnej nie wystarczy, dentysta lub Periodontologia może przepisać antybiotyki, aby pomóc zadbać o infekcji, że bakterie mogą być przyczyną. W skrajnych przypadkach dentysta może wykonywać przeszczep gumy, w którym kawałek skóry umieszcza się na zęby w odpowiedniej linii dziąseł w sposób wymienić gumę gdzie został cofnięty. Może również wywiercić otwór do zębów i wypełnić go specjalną substancją, aby pomóc dziąsła przylegają do zębów. Ważne jest, że kroki podjęte w celu naprawy lub zatrzymać dziąseł być zatwierdzone przez dentystę, aby upewnić się, że jest to właściwy kierunek leczenia.