adcov.com

Działania niepożądane suplementów Muscle

Przemysł suplementy mięśni jest ogromny, i istnieją setki produktów, które są łatwo dostępne dla konsumentów bezpośrednio z półek sklepowych lub z różnych stron internetowych. Suplementy mięśni są zaprojektowane, aby pomóc zwiększyć skuteczność swoich ciężarów i wytrzymałościowych programów szkoleniowych mających na celu budowanie masy mięśniowej. Ważne jest, aby zrozumieć, jakie potencjalne skutki uboczne te dodatki mogą mieć przed ich podjęcia.

Nie Rozporządzenie FDA

Food and Drug Administration (FDA) nie reguluje branży suplementów chyba produkt, który okazał się mieć poważne konsekwencje dla zdrowia należy przypomnieć. Dlatego twierdzi, że suplementy mięśni sprawiają, o ich skuteczności i składniki, których używają są niesprawdzone i ostrożność konsumentów należy.

Przypomina Suplement

Budowanie mięśni i spalanie tłuszczu suplementy zostały wycofane z rynku przez FDA od czasu do czasu. Bardzo popularne Hydroxycut przypomniał niedawno dodatek po liczne przypadki związane produkt do problemów zdrowotnych. Działania niepożądane obejmowały poważne problemy, takie jak awarii i nieprawidłowego funkcjonowania wątroby. W przeszłości popularne suplementy budowanie mięśni, takich jak andro, krótkie do androstendionu, zostały przypomniał również. Skutki uboczne dla tego dodatku były podobnie jak skutki uboczne sterydów, w tym problemy emocjonalne, brak równowagi hormonalnej, zmian ustrojowych, a nawet narządów i serca awarii.

Podobieństwo do sterydach

Częstość naukowców, którzy mogą korzystać z chemii tworzyć różne związki wzrosła obecność wielu wstępnego hormonów, takie jak związki, które są obecnie wprowadzane w popularnych suplementami mięśni. Są one bardziej podobne do sterydów niż do innych naturalnych składników i są podobne do leków markowych rozsławione w dochodzeniu BALCO, który został sprowadzony do mediów głównego nurtu, gdy gracze baseball Barry Bonds i Jason Giambi były przywiązane do firmy narkotyków Victor Conte czele .

Potencjalne szkodliwe skutki uboczne

Ponieważ istnieje szeroki wachlarz suplementów budowanie mięśni jest również szeroki wachlarz potencjalnych skutków ubocznych. Nadużywanie nawet zdrowych suplementów może prowadzić do problemów z wątrobą lub awarii, a także zwiększone ryzyko zawału serca. Suplementy z pre-hormonów lub steroidów projektant może zmienić naturalny regulację hormonalną organizmu, powoduje zmiany fizyczne i emocjonalne. Zmiany emocjonalne mogą obejmować zmiany nastroju, napady złości lub smutku, a nawet depresji. Zmiany fizyczne mogą od powstania dodatkowej tkanki piersi kobiet do uprawy twarzy i włosów dla kobiet, zarówno ze względu na nienaturalne braku równowagi hormonalnej.

Nie wszystkie suplementy mają skutki uboczne

Większość suplementów dostępnych obecnie na rynku nie są niebezpieczne i nie zawierają nielegalnych lub szkodliwych składników. Oznacza to, że większość z nich nie ma niebezpiecznych lub poważne skutki uboczne dla większości ludzi. Najlepsi producenci suplementów sprawdzić ich składników, aby upewnić się, że są oni oczekują jakości naturalne formuły i używać przeznaczonych do zwiększenia zysków. Ważne jest, aby wykonać swoje due diligence, sprawdzić opinie w Internecie i sprawdzić listę składników na dodatek starannie.