adcov.com

Działania, które opisują pomysłowość dzieci

Działania, które opisują pomysłowość dzieci

Nauczanie dzieci być zaradny jest ważne dla ich niezależności i kreatywność. Dzieci, którzy są zaradni można zrobić pewność, że decyzje i są zmotywowani do problemu rozwiązać. Naucz swoje dzieci, aby być zaradny, pozwalając im się myśleć samodzielnie, aby wypróbować nowe rzeczy i dostarczając pozytywne zachęty. Działania, które opisują pomysłowość dzieci pomagają rodzicom omówić z dzieckiem, jak zrobić dobre decyzje i jak rozwiązywać codzienne problemy.

Kolaż

Dokonywanie kolaże z dzieckiem jest jeden sposób można zacząć Dyskutować i wyjaśnić zaradności z nim. Świadczenia pracy płaskiej powierzchni i zarządu duży plakat. Montujemy szeroki wybór materiałów i pozwolić dziecku wybierać który używać i jak zorganizować i skleić elementy. Poprzez umożliwienie mu do podejmowania decyzji i tworzenia własnej sztuki, dajesz mu okazję dowiedzieć się, jak materiały może służyć do tworzenia obrazów i rysunków. Zapytać pytania dziecko takie jak "Co można wykorzystać do włosów dla osoby, którą tworzysz?" a nie sugerując, że używał przędzy dla włosów. Pozwolić dziecku, aby zdecydować, które materiały mogą być wykorzystane do reprezentowania, co stara się tworzyć.

Recykling

Kolei rutynowych recyklingu do zabawy aktywności. Nauczyć dziecko, aby być zaradny z materiałów, które mogą być poddawane recyklingowi zamiast je wyrzucać. Zbieranie puszek i zamieniając je dla pieniędzy uczy zaradności i dostarcza dziecku kieszonkowego. Zapisać plastikowe pojemniki kadzie masło, dzbanki mleka i jogurt kubki i poprosić dziecko jeśli on można myśleć o jakichkolwiek zastosowań je w domu. On może zdecydować, że kubki może służyć do przechowywania ołówków na jego biurku lub wannie masła mogą być używane do przechowywania ciasta domowe grać lub nawet resztki. Można również tworzyć projekty z pojemnikami. Pozwolić dziecku, aby udekorować je z naklejki, lub zrobić Karmnik dla ptaków Dzbanek mleka. Zrobić twój własny papier pakowy zdobienia brązowego papieru torby od sklepu spożywczego. Pamiętaj, aby umożliwić dziecku, aby wymyślić pomysłów na temat możliwości recyklingu na własnej jak również.

Regifting

Oczyścić dziecka szafie i zabawka pudełko i mają mu pomóc zdecydować, jakie elementy już nie potrzebuje. Zaproponować dziecku ktoś korzystać z tych elementów i mieć dziecko decyduje gdzie oddać przedmioty. Może nawet wtedy omówić z dzieckiem, że mógł wziąć niektóre elementy do przesyłki sklep lub Komis i dostać kredytu sklepu aby wybrać nowe elementy do siebie. Pokazując swoje dziecko, że nie koniecznie trzeba spędzić w pełnej cenie na elementy, możesz zachęcić ich szukać sposobów, aby być zaradny z ich pieniędzy, a także ich dobytek i materiałów.