adcov.com

Działalność rozwojowa fizyczne dla małych dzieci

Maluchy rozwijają wiele fizycznych umiejętności w krótkim okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, szybko przejść z indeksowania, do podciągania, do chodzenia i tak dalej. Można przypuszczać, że te umiejętności rozwijać naturalnie, bez wpływów środowiskowych; jednak małe dzieci, które nie są narażone na działania związane z rozwojem fizycznym odpowiednich do wieku nie będzie rozwijać umiejętności jak właściwie jak ich rówieśnicy, którzy są zachęcani przez umyślnych działań na rzecz rozwoju fizycznego, aby korzystać z nowych umiejętności.

Codzienne Rekomendacje

Krajowe Stowarzyszenie Sportu i Wychowania Fizycznego (NASPE) zaleca, aby małe dzieci uczestniczą w zorganizowanych aktywności fizycznej każdego dnia przez co najmniej 30 minut. Te 30 minut powinny być rozmieszczone w odstępach w ciągu dnia. Ponadto, małe dzieci powinny mieć prawo do podejmowania aktywności fizycznej niestrukturalnych przez co najmniej 60 minut każdego dnia.

Jak Maluchy Opracowanie Fizycznie?

Według Krajowego Stowarzyszenia Sportu i Wychowania Fizycznego, małe dzieci rozwijają fizycznie pod wpływem różnych aktywności fizycznej. Małe dzieci, które nie są zachęcani, aby rzucić piłkę lub odbić może się opóźnić w tym obszarze. Jest to prawdziwe dla innych typów rozwoju fizyczne. Tak więc, ważne jest dla małych dzieci, aby mieć możliwość wykonania różnego rodzaju działań że nastąpi rozwój.

Zajęcia dla młodych małych dzieci (od 12 do 18 miesięcy)

Na tym etapie, małe dzieci są na ogół zaczynają chodzić. Gry z zabawek Push może pomóc w rozwoju umiejętności chodzenia. Również młodzi małe dzieci powinny mieć prawo do użycia, catch (kiedy walcowane na podłodze) i rzucać kule, przewozu rzeczy i budować z klocków. Gry w chowanego w chowanego jest również odpowiednia aktywność rozwój fizyczny dla małych dzieci.

Zajęcia dla małych dzieci (od 18 do 24 miesięcy)

W tym czasie, małe dzieci powinny być zachęcane do kopnąć piłkę i rozpocząć chodzenie po schodach. Ponadto, gry takie jak "Głowa, ramiona, kolana i palce" będzie promować rozwój fizyczny. Taniec do muzyki jest również duża aktywność fizyczna w rozwoju małych dzieci.

Opóźnienia fizyczne w małych dzieci

Jeśli maluch ma trudności z wypełnieniem zalecanych działań w zakresie rozwoju fizycznego, opóźnienie rozwoju fizycznego może być obecny. Rodzice powinni omówić problemy z pediatrą, który może zalecić dalszą diagnostykę i terapię fizyczną lub zawodową może.