adcov.com

Działalność marcu Dimes

Działalność marcu Dimes


Marsz Dimes jest organizacja non-profit poświęcona pomocy matki mają pełne utrzymujące ciąż, które produkują zdrowe dzieci. Organizacja oferuje wiele możliwości dla dzieci i młodzieży do budowania umiejętności przywódczych, dając z powrotem do wspólnoty. Marsz działalności dziesięciocentówki pomóc zebrać fundusze poprzez organizowanych imprez, zbieranie darowizn i sprzedaży towarów. Młodzież może pomóc organizować imprezy i sprzedawać przedmioty skorzystać globalnych, takich jak programy profilaktyki wad wrodzonych i edukacji zdrowotnej społeczeństwa.

Banki monety

Każdego roku Marsz Dimes prowadzi projekt pozyskiwania funduszy, aby pomóc zebrać pieniądze dla swoich programów edukacji globalnej zdrowia. Dzieci i dorośli nosić te banki gdziekolwiek i zebrać zapasowego zmiany od przyjaciół, rodziny i członków społeczności. Lokalne firmy mogą również wyświetlać banków w obszarach o dużym natężeniu ruchu, aby zbierać monety z kupujących lub klientów. Banki karton mleka są monety w kształcie pudełka, które mogą pomieścić do 100 $ w kwartałach.

WonderWalk / WalkMania

WonderWalk / WalkMania jest szansą dla młodych ludzi w każdym wieku na wolontariat i udział w spacerze, aby zebrać pieniądze dla marcu Dimes programów. Ci, wolontariat będzie budować umiejętności przywódczych, pomóc zebrać pieniądze i nauczyć się umiejętności organizacji zdarzenia. Inni mogą na ochotnika, aby pomóc skonfigurować zdarzenie, uruchomić kabiny żywności lub rozdać nagrody.

Dwa kolory, jedną z przyczyn

Dzieci mogą nauczyć się umiejętności marketingowych i promocyjnych przez dwa kolory, jedną z przyczyn Wstążka Pin programu sprzedaży. Te szpilki są różowe i niebieskie i są sprzedawane na rzecz zapobiegania wad wrodzonych. Uczestnicy mogą zakupić online za pośrednictwem szpilki marcu Dimes stronie Młodzieży i sprzedawać je w funkcji szkolnych, spotkaniach organizacyjnych i klub spotkań. Lokalne firmy mogą również pomóc sprzedać szpilki.

Tye-Dye Opaski dla Świadomości

Podobnie jak w przypadku dwóch kolorach, jedną z przyczyn Ribbon Pins, Tye-Dye Opaski dla Świadomości mogą być sprzedawane przez dzieci do przyjaciół, rodziny i członków społeczności. Różowy i niebieski krawat barwiona bransoletki są w obu rozmiarach dla dorosłych i młodzieży i mogą być sprzedawane w szkołach i lokalnych sklepów. Uczestnicy mogą poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, sprzedając bransoletki i dowiedzieć się, jak ważne jest pomaganie innym poprzez zbieranie funduszy.

Coinstar

Marsz Dimes połączyła siły z Coinstar, jednego z Nationa € ™ s wiodących zautomatyzowane liczenia usług maszynowych. Maszyny akceptują monety USA i policzyć je na opłaty za usługi 7,5 proc. Użytkowników Coinstar mogą oddać łącznie monety, minus opłaty za usługi, do lokalnej marca programów dziesięciocentówki. Ponad 11.000 maszyn w całym kraju przyjmują monety dla Marszu Dimes i wydrukować pokwitowanie podatkowe dla darczyńców. Aby podarować monety Marszu Dimes, użytkownicy powinni wpisać "1234" do urządzenia, gdy poprosił o kod darowizny.