adcov.com

Dyson Airblade Instalacja

Dyson Airblade Instalacja


Zapewnij swoim klientom i pracownikom szybkiego i higienicznego metody suszenia rąk przy instalacji maszyny Dyson Airblade. Te nowoczesne suszarki do rąk, są energooszczędne i nie tylko będzie dostarczenie maszyny, który filtruje 99,9 procent bakterii - koszty eksploatacji są znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych metod osuszania rąk - oszczędzając w ten sposób pieniądze. Dzięki przestrzeganiu prostych wskazówek instalacyjnych wraz z szablonem montażowym, Twój Airblade będzie działał w żadnym momencie.

Instrukcje

1 Wyłącz zasilanie elektryczne. Wybierz odpowiednie miejsce na płaskiej ścianie i umieścić szablon instalacji w pozycji, zgodnie z zaleceniami opisanymi w wysokości instrukcji obsługi. Upewnij się, że jest kwadratowy; stosując poziom.

2 Zaznacz sześć otworów montażowych następnie wywiercić je. Mark i wywiercić otwór do podłączenia elektrycznego. Zainstalować przewód elektryczny i drut.

3 Fix płytę montażową w bezpiecznym położeniu przy użyciu 0,25-calowych urządzeń.

4 Połóż odkrytą jednostki Airblade i wyjąć śruby mocujące zderzak. Znajdują się w instrukcji obsługi dla poszczególnych kierunków. Zdejmij pokrywę powięzi.

5 wybić otwór wlotowy odpowiednią elektryczną od tylnej płycie Airblade. Instalować urządzenia elektryczne zgodnie z zaleceniami producenta, a następnie połączyć bloki zacisków.

6 Hang Airblade na płycie montażowej, a następnie przykręcić do ściany za pomocą czterech śrub mocujących i wyposażenie.

7 Załóż pokrywę powięzi i zabezpieczyć armatury, odpornych na uszkodzenia.

8 Włączyć zasilanie elektryczne i przetestować urządzenie, umieszczając ręce między dwoma airblades. Przepływ powietrza powinna rozpocząć się natychmiast.

Wskazówki:

  • Znajdują się w instrukcji użytkownika i instrukcja instalacji, jeśli urządzenie nie działa. Zawsze odwołuje się do wykwalifikowanego elektryka, podczas instalacji dowolnego urządzenia elektrycznego.