adcov.com

Dyplom w Diet & Nutrition

Dyplom w Diet & Nutrition


Wiele osób już samozwańczy eksperci w diecie, takich jak dieta Atkinsa, dieta i grejpfruta Strefa diety z tytułu próbuje je wszystkie, w nadziei na zmniejszenie masy ciała. Zbyt mało osób, jednak zrozumieć składnik odżywczych takich diet. Zajmując dyplom w żywności i żywienia dostarcza wiedzy o tym, co organizm potrzebuje pożywienia i co jeść, aby zaspokoić te potrzeby.

Rodzajów dyplomów

Dyplom w żywności i żywienia ma wiele postaci. Świadectwo w żywności i żywienia jest zazwyczaj towarzyszy zakończeniu podstawowego stopnia, jak Bachelor of Science w biologii. W zależności od instytucji, należy wziąć cztery lub pięć klas związanych z tematem, aby zdobyć certyfikat.

Stowarzyszonej stopnia w żywności i żywienia wymaga dwóch lat zajęć, dodatkowe zajęcia w ramach ogólnych badań, takich jak: ekonomia i matematyka. Licencjat wymaga cztery lata. Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne wyjaśnia w książce "Cała Żywności i Żywienia Guide", że wymagany jest co najmniej stopień licencjata, aby stać się dietetyk, wspólny wybór kariery dla tych dążących mandatów w tej dziedzinie.

Wiele uniwersytetów oferuje stopień magistra lub doktora w żywieniu, jak również. Niektóre z nich oferują programy online magisterskich, w tym na Uniwersytecie w Bridgeport i Saint Joseph College.

Obszary żywności i żywienia

Dyplomy w żywności i żywienia mogą zawierać określone pola, które później pomogą laureat dyplomu się deska certyfikat specjalisty. Pola zawierają specjalne odżywianie, pediatrycznych dietetyka, specjalisty sportowego cukrzycy i gerontologii odżywiania. Niektórzy mogą wykonywać swój dyplom w holistycznej odnowy biologicznej i żywienia. Dyplomy te mają zajęć z naciskiem w homeopatii, ziołowych lub alternatywnych badań, takich jak diety wegańskiej lub surowej diety.

Zajęć

Duży zajęć w biologii i chemii należy się spodziewać. Uczniowie zaawansowanych zajęć w chemii organicznej, biologii i fizjologii człowieka. Wymagania stopnia w Arizona State University w listach żywieniowych zajęć licencjata, takich jak Medical Nutrition "Terapia", "Żywienie Człowieka" oraz "Ocena Intro do planowania Terapeutycznych diety." We wszystkich klasach żywieniowych, jak organizm metabolizuje żywność jest badana. Tak więc, wspólne tematy to jak organizm przetwarza witaminy, minerały, tłuszcze, węglowodany i inne składniki odżywcze.

Korzyści dyplomu

Wielu studentów, którzy zdobędą dyplom z diety i żywienia przejść do wykonania serii badań, by stać się zarejestrowanym dietetyka. Jednakże, dostępne dla osób z odpowiednimi uprawnieniami jest wiele innych możliwości kariery. Takie kariery obejmują dietetyka sportowego, żywności naukowiec, konsultant zdrowia i kierownik gastronomii.

Ostrzeżenie

Eleanor Noss Whitney i Franciszek Sienkiewicz Sizer, autorzy książki "Nutrition: koncepcje i kontrowersje," ostrzec potencjalnych studentów, aby uniknąć "młyny dyplom" lub przyznawanych przez instytucje unaccredited certyfikaty oparte na niepełnych zajęć. Szkoły takie wydać dyplom po studenta płaci tysiące opłat, ale wymaga kilku kursów. Upewnij się, że szkoła jest akredytowana przez amerykański Departament Edukacji przed spędzeniu tysięcy dolarów opłat za bezwartościowe dyplom.