adcov.com

Dotacje dla rodzin krytycznie chorych dzieci

Dotacje dla rodzin krytycznie chorych dzieci


Rodziny krytycznie chorych dzieci muszą płacić za opiekę medyczną, która jest często bardzo kosztowne. Mogą mieć inne wydatki z powodu stanu ich dzieci. Na przykład, rodzice mogą potrzebować trochę czasu wolnego od pracy w celu opieki nad chorymi dziećmi i stracić wynagrodzenia.

Dotacje

Wiele organizacji oferuje dotacje, które pomagają rodzinom ciężko chorych dzieci. Niektóre dotacje pomóc wynagrodzenia i składki na ubezpieczenie co płaci, a inni pomóc zapłacić za leczenie nie objętych ubezpieczeniem zdrowotnym. Niektóre dotacje pomagają również zapłacić za koszty nie-medycznych, takich jak wynajem lub bakalii.

Organizacji oferujących Dotacje

Liczne organizacje oferują dotacje dla rodzin ciężko chorych dzieci, w tym American Kidney Funduszu, Fundusz Opieki Zdrowotnej dzieci Zjednoczonej i Brenda MEHLING Funduszu Walki z Rakiem. Świadczeniodawcy, które traktują ciężko chorych dzieci może odnosić się rodziny do innych źródeł finansowania.

Ubieganie się o dotacje

Rodziny powinny skontaktować się z organizacją oferuje dotację dla aplikacji i dalsze instrukcje. Organizacje zazwyczaj wymagają kandydatów do dostarczenia informacji o ich dochodów oraz wszelkich ubezpieczeń zdrowotnych.