adcov.com

Domowe środki zaradcze, aby przyspieszyć metabolizm

Domowe środki zaradcze, aby przyspieszyć metabolizm

Twoja ocena metabolizmu jest związane ile kalorii spalisz. Obniżyć procent tłuszczu w organizmie, tym wyższy metabolizm i tym więcej kalorii spalisz. Jeśli twój metabolizm jest niski, może to dlatego, że masz to na diecie niskokalorycznej, zostały czczo, jedzą zbyt wiele słodkich pokarmów, nie są aktywne i mają wystarczająco dużo mocy czynne tarczycy. Zakładając, że problem nie jest Twój tarczycy, które można leczyć za pomocą leków, istnieją sposoby, aby przyspieszyć swój metabolizm.

Regularne posiłki

Pomijanie posiłków obniży swój metabolizm. Twoje ciało będzie w "trybie głodu" i przechowywać więcej tłuszczu. Pięć do sześciu małych posiłków w ciągu dnia jest idealny, aby utrzymać organizm spala kalorie.

Wykonywać i budować mięśni

Regularne ćwiczenia zwiększa swój metabolizm. Im bardziej jesteś aktywny, tym więcej kalorii spalisz. Ogromnie mięśni spala więcej kalorii niż tłuszcz. Jeden funt tłuszczu spala dwa kalorii każdego dnia, w porównaniu do jednego kilograma mięśni płonącego 50 kalorii dziennie.

Ocet jabłkowy i inne mieszanki Dopalacze

Mieszanka octu jabłkowego cydru wraz miodem i czosnkiem pomoże zwiększyć metabolizm. Inne produkty, które mogą zwiększyć metabolizm to chili, zielona herbata, kawa, pokarmy bogate w błonnik, takie jak płatki owsiane, pełnoziarniste i owsiane, migdały, maliny, pieprz cayenne, brokuły i musztardą.

Dużą ilością wody

Należy pić co najmniej osiem do 10 szklanek wody każdego dnia.

Dobre odżywianie

Pamiętaj, aby jeść pokarmy o dobrych wartościach odżywczych. Żywności śmieci zawierające duże ilości cukru i tłuszczu nie pomoże budować mięśnie. Zdrowa, zrównoważona dieta z wszystkich witamin i minerałów potrzebnych dostarczy Ci energii do utrzymania ruchu.

Alkohol, cukier i na czczo

Należy unikać picia żadnych napojów alkoholowych i jedzenia żywności, które zawierają dużo cukru. Post nie jest to dobry pomysł, jeśli chcesz, aby utrzymać metabolizm na wysokim tempie. Przyniesie to o tym "trybie głodu", wspomnianej wcześniej.