adcov.com

Domowe Colonics

Okrężnicy jest metoda stosowana w celu oczyszczenia jelita grubego i przewodu pokarmowego. Większość Kolonij, inaczej znany jako wlew, obejmować wkładanie płynu do jelita grubego przez odbytnicę. Płyny mogą siedzieć wewnątrz przewodu pokarmowego przez krótki okres czasu, po czym płucze się ponownie na zewnątrz korpusu, przynosząc nadmiaru odpadów i toksyn z nimi.

Kastylia Mydło Lewatywa

Castilla mydło jest powszechnie stosowany jako dodatek do okrężnicy. Wymieszać 0,3 uncji mydła z wodą do wytworzenia roztworu. Dla optymalnych wyników, a dla najbardziej komfortowym lewatywa, temperatura wody używanej powinno być około 102 stopni Celsjusza, w górę lub w dół, zmieniając jedynie stopnia lub dwóch.

Epsom Salt Lewatywa

Soli Epsom są często wykorzystywane do ukoić ból mięśni, ale wiadomo, że mają kojący wpływ na narządy wewnętrzne, jak również. Wymieszać dwie TBS. siarczanu magnezu na litr wody, aby stworzyć kojący lewatywę. Woda powinna być około 102 stopni Celsjusza do tego przepisu, jak również.

Candida Relief Lewatywa

Jeśli cierpisz na Candida, infekcji, która powoduje przerost drożdży w całym organizmie, może chcesz spróbować tej specjalnej receptury lewatywy. Zmieszać jeden nadtlenek część z 4 częściami ciepłej wodzie destylowanej. Dodatkowy tlen z nadtlenku pomogą stworzyć środowisko bogate w tlen w obrębie jelita grubego, co utrudnia organizmy Candida przetrwać.

Czosnek Lewatywa

Innym dobrym lewatywa, również skuteczne, jeśli masz Candida, jest lewatywa czosnek. Weź 3 ząbki posiekanego czosnku i gotować je w dwóch QTS. wody. Gdy woda dojdzie do wrzenia, zmniejszyć go do wrzenia i pozostawić do stromych przez 5 minut. Usunąć wodę z ognia i dodać 2 TBS. siarczanu magnezu do mieszaniny. Poczekać, aż woda ostygnie do 102 stopni Celsjusza, przed użyciem lewatywy.

Kawa Lewatywa

Wiele osób tout kawę jako skuteczny dodatek do lewatywy nie tylko ze względu na jego skutki oczyszczania, ale ze względu na jego zdolność do detoksykacji wątroby, jak również. Kawa pobudzi wątrobę aktywność, co powoduje, że do wytwarzania większej ilości żółci, co z kolei przyciągnie więcej toksyn z organizmu.

Dodaj 1 szklanka (8 uncji) kawy organicznej do 24 uncje z ciepłym, filtrowana woda. Mieszaninę ogrzewa się do 103 stopni Celsjusza przed dodaniem go do torby lewatywy.