adcov.com

Dokumenty potrzebne do stosowania dla Medicare Part A

Dokumenty potrzebne do stosowania dla Medicare Part A


Medicare Part pokrywa szpital, specjalistycznej opieki pielęgniarskiej, domowej opieki zdrowotnej i opieki hospicyjnej. Rejestrujących musi wypełnić kwestionariusz rejestracji i złożenia wniosku korzyści. Często rejestrujących nie płacą za ubezpieczenia Medicare Part A.

Social Security Administration

Rejestrujących należy skontaktować Social Security Administration co najmniej trzy miesiące przed ukończeniem 65 roku życia, aby rozpocząć proces rejestracji Medicare. Przedstawiciele Social Security są dostępne odpowiedzieć na pytania dotyczące rekrutacji między 7 rano i 7 od poniedziałku do piątku. Bezpłatny numer jest 800-772-1213. Ci, którzy są głuche lub niedosłyszące mogą dzwonić SSAA € ™ s numer TTY na 800-325-0778 w tych samych godzinach. Wsparcie online i rejestracji dostępna jest także na SocialSecurity.gov.

Początkowa Zapisy Kwestionariusz

Wszystkie rejestrujących Medicare musi wypełnić kwestionariusz rejestracyjny początkowej. IEQ określa uprawnienia do Medicare część A. Kwestionariusz IEQ jest w Internecie na MyMedicare.gov (patrz źródła). Rejestrujących może wypełnić kwestionariusz przez telefon dzwoniąc do koordynacji świadczeń Wykonawcy na 800-999-1118. Termin rejestracji dla Medicare Part A przebiega przez siedem miesięcy, trzy miesiące przed rozpoczęciem danej applicantâ € ™ s 65 urodzin i do czterech miesięcy po.

Medicare Korzyści Zastosowanie

Wszystkie rejestrujących musi wypełnić aplikację świadczeń Medicare. Wniosek nie jest kompletny z enrolleeâ € ™ s pełną nazwę, datę urodzenia, numer ubezpieczenia społecznego i numer telefonu. Rejestrujących należy również szczegółowe informacje na temat wcześniejszych niepełnosprawnych. Rejestrowanego może śledzić status swojego zgłoszenia świadczeń Medicare w SocialSecurity.gov.

Mój Medicare

MyMedicare.gov jest bezpieczna strona internetowa, która daje dostęp do osobistych informacji Medicare. Zaloguj się, aby złożyć wnioski, plany wyszukiwania i zasięg, przeglądać i zarządzać listą leków i informacji apteka, wyświetlanie bieżącej i nadchodzące kalendarz służb prewencyjnych, aktualizować informacje na temat bieżącego ubezpieczenia zdrowotnego i zarejestrować się w Medicare Part B. Musisz zapłacić premię za Medicare Part B. Być może chcesz czekać, aby zarejestrować się w Medicare Part B, dopóki ty i twój małżonek jest na emeryturze.