adcov.com

Dobre rzeczy do jedzenia na przekąski

Dobre rzeczy do jedzenia na przekąski


Podjadanie jest zdrowa część diety. Wielu specjalistów diety zaleca spożywanie kilku małych przekąsek między posiłkami, aby utrzymać poziom cukru we krwi i pomóc uniknąć przejadania się podczas posiłków. Jednak przekąski niemądre decyzje szybko zniweczyć jakieś dobre diety planu. Wybierz przekąsek, które są zdrowe i satysfakcjonujące, i unikać fast foodów i pustych kalorii przy wyborze przekąski.

Niskokaloryczne i Porcja Kontrolowany

Patrząc na przekąskę, wybierz żywności, które są mało kalorii i tłuszczu; przekąski są zdrowe, ale także prowadzi do przyrostu masy ciała, gdy zbyt wielu kalorii są spożywane. Porcje powinny być małe jadłodajnie, wystarczy, aby był zadowolony. WebMD zaleca wybór przekąsek, które zawierają 30 procent tłuszczu i są o niskiej zawartości cukru. Wiele produktów sprzedawanych jako przekąski są ładowane z pustych kalorii, nie zapewniają dobre odżywianie i nie są satysfakcjonujące.

Przyjazne dla dzieci

Zachęcaj dzieci do jedzenia zdrowych przekąsek, czyniąc je przyjazne dla dzieci. Niech Twoje dziecko będzie kucharzem, tworząc zamek z masłem orzechowym i pełnoziarnistych krakersów. Wytnij owoce i warzywa na kawałki wielkości kęsa i zapewnić sos do maczania. Sparować słodkie przekąski dziecko pragnie zdrowych opcji; na przykład, stworzyć mix szlak, który zawiera kilka z Twojego dziecka ulubione cukierki zmieszanych z niesolone orzechy lub zwykły popcorn.

Kreatywne

Dla niektórych, przekąski oznacza paczkę chipsów, garść cookies lub kilku krakersy. Niektóre produkty są oznaczone jako przekąski. Bycie kreatywnym o opcjach spożywczych przekąsek jest satysfakcjonujące i będzie pieniędzy w kieszeni. Rozważmy pokarmów, które już masz na pozostałe posiłki jak opcje przekąsek, takich jak miski z zimną kasze lub płatki owsiane. Cieszący się niewielką część resztek z wczorajszego obiadu będzie upewnić się, że nie skończy się w koszu na koniec tygodnia.

Satysfakcjonujące

Przekąski powinno smakować dobre i zaspokoić głód. Jednym ze sposobów, aby zaspokoić żołądek ma zawierać białka, tłuszczu i węglowodanów w każdym przekąskę - to połączenie będzie Cię uczucie pełniejsze dłużej. Wybierz pełnoziarniste węglowodany, aby utrzymać poziom cukru we krwi: Spróbuj masło orzechowe z jabłkiem, o niskiej zawartości tłuszczu ser z pełnoziarnistych krakersów lub hummus i marchwi kije. Zapraszamy na małą garść orzechów z suszonych owoców lub beztłuszczowej budyniu.