adcov.com

Dobre prezenty dla kobiet powyżej 50

Kobiety powyżej 50, Według sondażu 2000 Brandeis University krajowego programu na kobiety i starzenia się, cieszyć się rzemiosła, czytanie, działalności społecznej i charytatywnej i pracy Kościoła. Wybierz prezent dla kobiety po 50, wybierając coś, co pasuje do jej własnych interesów.

Czytelnik

Kobiety powyżej 50, która lubi czytanie będzie cieszyć się darem nowej książki lub dwa. Jeśli budżet na to pozwala, dać jej czytnik e-booków. Pobierz za darmo garść jej ulubionych książek lub najnowsze przez jej ulubionego autora przed podaniem go do niej. Jeśli nie masz pewności jej smaku w książki, jej dać prezent token do lokalnej księgarni lub księgarni online lub wybrać wybór najnowszej powieści lub klasyczna listach bestsellerów.

Wolontariusz

Jeśli kupujesz prezent dla kobiety znane dając jej czas, za dar, który wspiera spowodować, że ona dla wolontariuszy. Dać na obdarowanie lub stypendium Funduszu w swojej macierzystej uczelni, jeśli spędza czas pozyskiwania funduszy dla nich. Jeśli ona wolontariuszy z lokalnego szpitala lub organizacji charytatywnych, dać prezent finansowe w jej imieniu. Lub dać dar swój własny czas, pokazując do pracy zmiany z nią w lokalnej żywności spiżarni lub uruchamiając wyścigu, aby zebrać pieniądze na jej ulubione przyczyna.

Społeczny motyl

Dla kobiety po 50, która pozostaje aktywny i związane z rodziną i przyjaciółmi dar, który uznaje jej ulubione zajęcia to doskonały wybór. Odebrać parę nowe obuwie dla boulingu lub kręgle torba dla kobiety, która spędza co wtorek wieczorem z jej league bowling. Zapalony scrapbooker pokocha to zbiór nowych ciosów notatnik lub token prezent do jej ulubionych papieru zaopatrzenia sklepu. Smakosz można zawsze używać najnowszych gadżetów kuchnia lub nowy obsługujących taca dla jej najbliższych kolacji.

Sportowiec

Ponad 50 kobiet potrzebne ćwiczenia i fitness więcej niż kiedykolwiek aby utrzymać swoje zdrowie. Jeśli twój odbiorca prezent biega codziennie rano, dać jej nowy zestaw butów do biegania. Maven tenisa lub golfa będą cieszyć się przechodzi do lokalnego klubu kraju lub sesji w klubie pro. Kobieta, która kocha do próbowania nowych rzeczy będzie chciał zestaw klas w najnowszych tendencji aerobik fitness lub bilet miesięczny na najnowszy siłownię w mieście.