adcov.com

Dobra dieta dla Nastolatek

Dobra dieta dla Nastolatek

Ponieważ nastolatki są nadal rośnie, ważne jest dla nich, aby uzyskać odżywcze potrzebne do zapewnienia optymalnego zdrowia i spełnienia odżywczą. Nastolatków, którzy muszą schudnąć może chcą przejść na dietę, jednak powinny one być najbardziej dotyczy ogólnego stanu zdrowia i rozwoju. To dobry czas, aby dowiedzieć się o podejmowaniu właściwych wyborów, aby uniknąć niechcianych przyrostu masy ciała. Dobra dieta dla nastolatka wymaga zdrowego odżywiania i stylu życia zmiany.

Metabolizm

Codziennie jeść śniadanie jak najszybciej obudzić się dać swój metabolizm do jump-start. Dobre śniadanie będzie zawierać źródło białka takie jak dwa jajka. Kawałek pszenicy całej toast z odrobiną galaretki jest dobry wybór węglowodanów i 4-Oz. Szklanka soku pomarańczowego dostarczy witamin w celu uzyskania energii. Jeść kilka małych posiłków w ciągu dnia, aby utrzymać metabolizm i spalanie kalorii wysokiej przez cały dzień. Zawierać źródło białka w każdym posiłkiem, takim jak chudego mięsa lub soi. Jedz źródeł węglowodanów złożonych, takich jak warzywa i owoce, aby dostarczyć energię. Orzechów lub przekąski na popcorn zwiększenie błonnika i zmniejszenie głodu. Przechowywać przekąski do mniej niż garść unikać przejadania się. Przestać jeść przed godzina osiemnasta lub kiedy zwolnić na noc. Mniej kalorii zostaje spalone, jak stają się mniej aktywne. Pić 64 uncji wody dziennie do spłukiwania tłuszczu i daje uczucie sytości. Ponadto picie wody przed każdym posiłkiem, aby uniknąć przejadania się.

Junk Food

Przestać jeść fast foodów w ogóle. Nie tylko fast food się bardzo mało, jeśli w ogóle, wartość odżywczą, ale również na ogół wysoką zawartość kalorii i tłuszczu nasyconego. Junk food zawiera przetworzone pokarmy, takie jak ciastka, chipsy, ciasteczka, lody i słodycze. Jeśli nie można przestać jeść to jedzenie całkowicie, ograniczyć się do wyboru jednego dziennie jako uczta, i niewielką ilość tej żywności. Na przykład, jeśli wybierzesz żetony jako uczta, jeść tylko pięć żetonów. Umieść jedzenie na talerzu, aby nie poddawać się z powrotem do torby na więcej.

Fast Food

Dokonać lepszego wyboru, kiedy wychodzisz do jedzenia. Jeśli idziesz do restauracji fast food, spróbuj sałatkę lub mięso z grilla, w przeciwieństwie do frytek lub gontami. Pobierz diety napoje gazowane, zamiast napojów kalorii ładunkiem także. Jeśli jedzenie jest smażone, jest pełne tłuszczu, więc z dala od smażone wyborów żywieniowych.

O niskiej zawartości tłuszczu

Jedz pokarmy o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak surowe, gotowane na parze lub pieczone warzywa i pieczonej, pieczonych lub grillowanych mięs. Sosy graniczne, sery, sosy, aby uniknąć dodając nadmiar tłuszczu do posiłku. Sezon żywność za pomocą czosnku, pieprz i sól o niskiej zawartości sodu, aby dodać smaku. Sosy barbecue i steki są często niskiej zawartości tłuszczu, jednak mogą być one dużo kalorii, więc dodać je do smaku w ograniczonych ilościach.

Etykiety

Czytaj etykiety żywieniowe, aby określić, ile kalorii i tłuszczu żywności zawiera. Należy zapoznać się z podaniem wielkości, aby zapewnić prawidłowo dodając informacje o wartościach odżywczych. W celu określenia ilości produktu zawierającego tłuszcz, podziału kalorii tłuszczu do całkowitej ilości kalorii. Na przykład, jeżeli jest to 300 kalorii z 30 g tłuszczu, tłuszcz 10 procent. Nasycone tłuszcze powinny być mniejsze niż 5 procent ogólnego spożycia tłuszczu dla optymalnego zdrowia.

Kalorie

Spójrz, jak wiele kalorii spożywają celu ustalenia, czy są w zalecanym zakresie kalorii. W zależności od poziomu aktywności, samice nastolatki w wieku od 13 do 18, którzy mają siedzący tryb życia na aktywny powinien mieć 1600 do 2200 kalorii dziennie, odpowiednio. Naście mężczyźni od 13 do 18, którzy są do czynnych powinien osiadły wlotowych 1800 do 3200 kalorii, odpowiednio. Jeżeli utrzymuje się niski poziom aktywności utrzymać kalorii na dolnym końcu tej skali i w razie potrzeby dostosować do utraty wagi, lecz pozostają w tych kalorii wytycznych do utrzymania zdrowia. Śledzić kalorii na tydzień, aby ustalić, co bierzesz się, a będziesz bardziej świadomi, gdzie trzeba zacząć ograniczania schudnąć. Istnieje 3500 kalorii w funta tłuszczu, tak aby stracić pół kilograma tłuszczu tygodniowo, trzeba wyciąć 500 kalorii dziennie. Tylko to zrobić, jeśli liczyć kalorii jest zbyt wysoka, jednak, czy może nieświadomie wyeliminować niezbędne składniki odżywcze. Weź multiwitaminy podczas każdego programu odchudzania, aby upewnić się zaspokojenia potrzeb żywieniowych.

Ćwiczenie

Rozpocząć program ćwiczeń, które będą trzymać swoje zainteresowanie. Spróbuj robić rzeczy, które są zabawne, jak jazda na rowerze, pływanie, tenis, piłka nożna, koszykówka, racquetball lub jakiegokolwiek innego sportu cieszyć. To sprawi, że czują się mniej jak program ćwiczeń, ale będzie jeszcze spalić nadmiar kalorii. Postaraj się, aby co najmniej 60 minut aktywności fizycznej dziennie, aby zachęcić odchudzania. Zaproś przyjaciół zaangażowanych w dodanej wsparcia i zachęty.