adcov.com

Dłuższą metę podejście do odchudzania

Od infomercials uzupełnienie etykiety, wiele już powiedziano na temat odchudzania. Metody mogą się nieznacznie różnić i oferują różne stopnie sukcesu. Ludzie często tracą trochę nadmiar masy ciała, ale to nie jest wyzwanie często skierowana przez media fitness: utrzymanie wagi off na całe życie. Jest to problem często spotykane przez dietetyków; waga pozostawia tylko wrócić w cyklach. Że kluczem do utrzymania masy ciała jest równowaga.

Dobrej drodze

Wielu zachodnich diety są wokół calorically bogatych żywności i siedzący tryb życia. Niezależnie od konkretnego programu odchudzania, czy zostały wykonane (czyli Weight Watchers), fundacji ustawicznego stałych centrów odchudzania całym sprawdzonej i medycznie zatwierdzone metody diety i ćwiczeń fizycznych. Krótko mówiąc, ten pomysł jest "mniej jeść i więcej ruchu." Jednak takie stwierdzenie wymaga trochę poszukiwań.

Inteligentnych wyborów żywieniowych

Zignorować wszelkie diety, która ogranicza lub eliminuje pokarmy z diety. Pamiętaj: Wszystko z umiarem. Chodzi o to, wypełnić swój talerz z tak wielu składników odżywczych gęstych warzyw jak to możliwe, a jednocześnie zużywa szerokie zdrowych białek, tłuszczów, przyjaznych dla serca i energii, dając węglowodanów. Nie jest konsumpcja żywności, która powoduje, że tłuszcz jest nadmierna wszystkich dzienne ilości kalorii, co przyczynia się do nadmiaru tłuszczu. Wybieraj chude białka, takich jak drób, ryby, zimnej wody i fasoli (które również oferują dużo błonnika) i całe ziarna, wraz z warzyw obejmować 5:56 małych codziennych posiłków. Limitu, ale nie całkowicie wyeliminować rafinowanych cukrów, takich jak słodycze, ciastka lub sody; te produkty są "traktuje". Jeśli pozbawi się z nich będzie bardziej prawdopodobne, aby zajadać się później. Trochę to co teraz, a następnie OK. Jednym ze sposobów, aby upewnić się, że są na dobrej drodze jest prowadzić dziennik żywności. Trzymasz siebie odpowiedzialności przez spisanie wszystko, co jeść i liczenie całkowitej dziennej ilości kalorii, których wysokość różni się w zależności od osoby. Ostatecznie te inteligentne wybory żywności będzie instynktowne, ale zawsze należy spróbować poszukać nowych zdrową żywność, aby zachować swoją paletę szczęśliwy i żeby nie spaść z powrotem do negatywnych nawyków żywieniowych.

Keep Moving

Znajdź aktywności fizycznej zabawy przyjemności i robią to często. Spacery, pływanie, bieganie, kolarstwo, sport i ćwiczenia gimnastyczne są wszystkie popularne decyzje. Albo wykonać te (i wiele innych) działalność przez co najmniej 20 minut dziennie (co podnosi tętno, więc spalanie większej ilości kalorii), ani angażować się w intensywnych walkach ćwiczeń (około godzinę) co najmniej trzy dni w tygodniu. Bardziej intensywne treningi, mniej czasu należy poświęcić temu, aby utrzymać aktywność z przetrenowania.