adcov.com

Dlaczego Uszy Pulse?

Nie może być kilka przyczyn pulsujący dźwięk w uchu - albo po prostu uczucie czując własne tętno - w tym przyczyn naczyniowych, infekcji i tymczasowe conditions.Only otolaryngologa (ucha, nosa i gardła lekarza) może zdiagnozować problem z całą pewnością.

Pulsacyjne Tinnitus

Pulsacyjne szum spowodowany jest kilka rzeczy, w tym zaburzeń naczyniowych i małe skurcze. Leczenie zależy od przyczyny.

Przewlekłe zapalenie

Infekcje ucha środkowego powoduje pęcznienie, co zwiększa przepływ krwi w obszarze, powodując impuls. Zabieg antybiotyki.

Wysięk

Jeśli woda lub inny płyn zbiera za błoną bębenkową, co może powodować uczucie pulsujący. Wysięk często powoduje zakażenie. Zabiegi obejmują leki obkurczające błonę śluzową.

Tarczycy

Problemy z tarczycą lub zaburzenia przejściowych (takich jak występuje u kobiet w ciąży lub osób z anemią) może zwiększyć przepływ krwi przez żyły szyjnej, która przechodzi w pobliżu nerwu słuchowego, powodując impuls. Leczenie jest na warunkach tarczycy.

Wysiłek

Zwiększona krążenie podczas takiego niezwykłego działalności jak odgarnianie śniegu może spowodować tymczasowe pulsowanie w uchu. Korpus może być przyzwyczajony do tego ćwiczenia, ponieważ może to być bieganie lub energicznego chodzenia.