adcov.com

Dlaczego stawów Ból Abate i zwiększyć?

Zapalenie stawów jest warunkiem udziałem bóle stawów i stany zapalne. Objawy często przypływy i odpływy na podstawie takich czynników, jak: wysiłek fizyczny, zmiany pogody i wyborów dietetycznych.

Flare-ups

Jako choroby autoimmunologicznej, reumatoidalne zapalenie stawów powoduje sporadyczne flare-ups, w którym wzrost bólu, zmęczenia i uszkodzenia stawów. Okresy bezobjawowe między zaostrzeń są znane jako remisji. Niestety, przyczyny zaostrzeń u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów nie są dobrze poznane.

Zmiany pogodowe

Według MedicineNet.com, zmiany ciśnienia atmosferycznego, wilgotności i temperatury może spowodować nasilenie objawów zapalenia stawów u niektórych osób, zwłaszcza u osób z chorobą zwyrodnieniową stawów.

Odcedzić i Nadużywanie

Forsownych ćwiczeń, takich jak podnoszenie ciężkich lub wchodzenie po schodach, może zwiększyć ból stawów. Ból może pogorszyć w trakcie lub krótko po takich działań i może trwać wiele godzin lub dni.

Alergie pokarmowe

Niektóre produkty mogą wywołać stan zapalny w niektórych ludzi. Według ArthritisToday.org, płyn jelitowy wielu pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów zawiera wyższe niż normalne poziomy przeciwciał typowych alergenów pokarmowych, takich jak pszenica i mleko, wskazujących na możliwe połączenie alergii zapalenie stawów.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Chociaż nie jest znane lekarstwo na zapalenie stawów, istnieją sposoby, aby pomóc w zapobieganiu ostrego bólu. Jeść zrównoważonej diety bogatej w owoce i warzywa, regularnie angażują się w delikatne ćwiczenia i unikanie stresu emocjonalnego, kiedy to możliwe.