adcov.com

Dlaczego są składki na ubezpieczenie zdrowotne jest tak wysoki?

Dlaczego są składki na ubezpieczenie zdrowotne jest tak wysoki?


Składki na ubezpieczenie zdrowotne w dalszym ciągu rosnąć w rocznych stawek, które ponad dwukrotnie więcej niż wskaźnik inflacji krajowej. Mnogość czynników wpływa na te podwyżki, z których wiele pochodzą spoza granic branżowych, lub są w inny sposób nieprzewidywalny. Jednakże, niezliczona ilość zidentyfikowania problemów, które bezpośrednio nie istnieją wpływ carriersâ ubezpieczenia € punktów cenowych ™ i marże.

Wydatki administracyjne

Wszystkie firmy dzielić mnóstwo ogólnych kosztów działalności, takich jak pensje pracowników i pakietów świadczeń, podatków, opłat leasingowych, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i odszkodowania pracowników, materiałów biurowych i wyposażenia oraz technologii. Cena za większość tych czynników zwiększa się regularnie; co roku, proste koszty prowadzenia działalności jest wyższa, a firmy ubezpieczeniowe nie są bardziej izolowane od skutków niż każdy inny biznes.

Zwiększone korzystanie z usług

Postęp technologiczny w przemyśle farmaceutycznym i ochrony zdrowia tworzy coraz więcej nowych, innowacyjnych metod poprawy jakości życia i wyeliminowanie kwestii problematycznych. Zwiększoną liczbę możliwości leczenia prowadzi do wzrostu liczby użytkowników, z wykorzystaniem różnych technik. Więcej osób korzysta większy procent swoich świadczeń ubezpieczeniowych niż w poprzednich latach, korzystając z wcześniej ignorowane lub pomijane funkcji.

Rosnące koszty leczenia

Największą kategorię pojedynczy wydatek dla firmy ubezpieczeń zdrowotnych, w którym większość otrzymanych dolarów premii są spędził, to koszt leczenia otrzymanych przez klientów ubezpieczonych. Medyczne ubezpieczycieli zapłacić dużą część rzeczywistej ceny za usługi świadczone na rzecz członków, ale większość z tych klientów, nigdy nie patrz faktur leczenia i dona € ™ t sobie sprawę, jak drogie ich procedury są naprawdę. Gdy lekarze i udogodnienia podniesienia cen, firmy ubezpieczeniowe muszą proporcjonalnie zwiększyć własne, aby utrzymać tę samą marżę zysku.

Zaniedbanie

Lekarz koszty ubezpieczenia nadużyć, chociaż nie bezpośrednio koszty do przewoźników ubezpieczenia zdrowotnego, jest znaczącym czynnikiem wpływającym na rosnące składki. Szybkość, z jaką nowe technologie opracowane i wdrożone, a nowe farmaceutyki opracowane i zrezygnować, stworzył znacznie większą liczbę pozwów przeciwko świadczących opiekę zdrowotną do niepożądanych rezultatów. Przemysł ubezpieczeń majątkowych i osobowych zareagował prawidłowo i wychował niezgodnie z etyką zawodową składek ubezpieczeniowych dla lekarzy, którzy z kolei podnieśli opłaty serwisowe, zmuszając przewoźników na ubezpieczenie zdrowotne do naśladownictwa.

Roszczenia tworzenie

Według sprawozdania z American Medical Association, 20 procent roszczeń na ubezpieczenie zdrowotne są obsługiwane nieprawidłowo. Około 210 miliardy dolarów wydaje się na przetwarzanie roszczeń co roku, tak jak tysiące pracowników, administratorów i armią polis i ich rodzin są zaangażowane w zarządzanie, organizowanie i płacić za usługi medyczne. ARR szacuje, że 778.000.000 dolarów rocznie można zaoszczędzić na każdy jeden procent spadku nieprawidłowo przetworzonych roszczeń ubezpieczeniowych. Zwiększenie składki na ubezpieczenie zdrowotne są odbiciem dalszej niezdolności przemysłu do zmniejszenia liczby obsługiwanych wierzytelności błędnie.

Błędy i nienależnego

Biorąc pod uwagę niepewność tego upartego, ale delikatny, szybkich sieci finansowej, która istnieje w branży ubezpieczeń zdrowotnych, nie jest poziom dopuszczalny i oczekiwanej malwersacji. Znaczna część tej zagubionej lub w inny sposób niezgodnie z przeznaczeniem pieniędzy idzie nie odzyskano, ponieważ często jest to bardziej kosztowne, źródło błędu i rozwiązać problem, niż to po prostu zignorować grosze. Ponadto błędy, które są zbyt duże, aby przejść niezauważona może potrwać do skorygowania, sącząca funduszy w międzyczasie.

Oszustwo

Oszustwo jest najważniejszą kategorię strata przewoźnika ubezpieczenia zdrowotnego. Zysk przegrał z płacenia lekarzom i udogodnień dla oszukańczych roszczeń jest coraz bardziej szerzącego się problemem, który pojawia się prawie niemożliwe, aby zatrzymać lub nawet odpowiednio odstraszyć. Pogłębiając już i frustrujące odpowiedzialności jest wzrost liczby oszukańczych działań dokonywanych przez chorych. Fałszowanie informacji o tożsamości i leżącego na formalności w celu uzyskania pomocy medycznej, które w przeciwnym razie byłyby nieosiągalne jest coraz większe zaniepokojenie zarówno z punktu widzenia strat finansowych punktu widzenia bezpieczeństwa i zdrowia.