adcov.com

Dlaczego Pościel należy zmienić w łóżka szpitalne

W każdym szpitalu, wiele różnych rodzajów bielizny są używane do spania, obejmujące i kąpieliskach. Ważne jest to, że pościel jest czysta, bo szpital pościel, które nie są myte, zmienione i zastąpione często stworzyć ryzyko zakażenia pacjenta.

Zniechęcanie ryzyko infekcji

Obłożnie chorych pacjentów zależy od personelu szpitalnego zmianę arkusza dla nich. Pot, płyny ustrojowe z obszarów krocza, moczu i kału od pacjentów z nietrzymaniem moczu gromadzą się na pościeli, gdy pacjent leży w łóżku, poświęca kąpiel łóżko lub poświęca pielęgnacji cewnika. Te substancje cielesne stanowią zagrożenie dla zdrowia i ryzyko zakażenia innych pacjentów i personelu z bakterii, wirusów i innych mikroorganizmów rozwijających się w nich.

Pluskwa domowa nie powinien Ugryź

Pluskwa domowa nie są zmyślone bajki, ale prawdziwe owady szkodniki, które żyją w szpitalnych łóżkach. Przyciąga ich do dwutlenku węgla, którym oddychamy na zewnątrz i do naszego ciepła ciała. Żywią się naszą krwią, kiedy ugryźć, wstawić do naszej rozrzedzające krew krwi i może rozprzestrzeniać się choroby takie jak anemia lub zapalenia wątroby. Wypukłe wybrzuszenia powoduje świąd, stany zapalne i reakcje alergiczne takie jak nudności i choroby. Prania pościeli w wysokiej temperaturze 49 stopni Celsjusza zabija jaj i pluskwy dorosłych po pół godziny.

Tracąc swoje okulary!

Zmiana pościeli pozwala opiekun obserwować żadnych niebezpiecznych przedmiotów, które zostały pozostawione z procedurą, z gościem lub zapominalskich pacjenta. Czasami igły insulinowe, długopisy z cukrzycą, EKG naklejki, zabawki, zabrudzone opatrunki, okulary, aparaty słuchowe lub protezy zgubić pomiędzy arkuszami. Należy ich szukać przed pościel odbyć podróż do pralki i suszarki pokoju.

Zachęcanie Ruch pacjenta

Oprócz zmiany pościel, aby utrzymać je w czystości, zmieniając je codziennie zachęca pacjentów do albo przenieść w łóżku lub zmienić pozycję (z pomocą asystenta) w łóżku, który promuje zdrowe krążenie krwi i układu mięśniowo-szkieletowego ruch.

Zapobieganie odleżynom

W zachęcanie pacjenta do poruszania się, zmiany pozycji i / lub ambulate, to zniechęcają do rozwoju odleżyn. Odleżyny są ranami, które rozwijają w miejscu tkanki ocierają się tkanki kostnej i tkanki, tarcie przedmiotu przez długi okres czasu. Odleżyny są częstym sprawcą zakażeń w szpitalach.

Sterylizacja pościel

Pościel dla szpitali, które są zanieczyszczone zakaźnymi płynami ustrojowymi i / lub krwi mogą być sterylizowane, gdy myte w wodzie od 22 do 50 stopni Celsjusza, a wybielaczem na około pół godziny. Temperatura 49 stopni Celsjusza niszczy zakaźne mikroorganizmy, jak również. Przy użyciu autoklawu (urządzenia do sterylizacji) jest optymalna technika odkażania pościeli. Środki te powinny być częścią systemu do zwalczania zakażeń szpitalnych.

Najlepsze powodów, dla których

Jak widać, zmiana bielizny pościelowej w placówce szpitalnej lub opieki zdrowotnej jest konieczne i korzystne. Pozwala to personel szpitala i pacjentów do promowania czystości i zapobiega infekcjom, wrzody niepotrzebne, obrażeń i utraty drogich trudnych do zastąpienia przedmiotów.