adcov.com

Dlaczego nie należy pić alkoholu & Drive

Pomimo ciągłej świadomości, że jest rozłożone na ten temat, jazdę pod wpływem alkoholu jest nadal zagrożeniem dla obu kierowców za kierownicą i na drodze. Według strony internetowej Mothers Against Drunk Driving średnio ktoś zostanie zabity przez pijanego kierowcę na 45 minut. Chociaż ta ilość jest przerażająca może być obniżona poprzez zrozumienie tego, jak poważny problem i uczenia się zapobiec.

Nielegalne

Picie i jazda przy stężeniu alkoholu we krwi, który jest na granicy prawnej 0,08 jest nielegalne. O procent alkoholu we krwi, która jest niższa niż 0,08, ale nadal wykazujące objawy zatrucia, jest również powodem aresztowania. Jeśli policjant prosi, aby wyjść z samochodu i wykonać test trzeźwości pola, należy wykazać, że są w stanie wykonać każde zadanie bez problemu. BAC jest obliczana za pomocą testu Alkomat i jeśli nie jeden z nich, otrzymasz oskarżony o jazdę pod wpływem, lub jazdę pod wpływem alkoholu. Może to doprowadzić do grzywny, więzienia i zawieszenie licencji.

Niebezpieczne dla Ciebie

Picie i jazda jest jednym z najbardziej niebezpiecznych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie. Czy miałeś jednego drinka lub 10, można zostać zakłócone; to powoduje, że czas reakcji w celu zmniejszenia. Biorąc pod uwagę podczas prowadzenia samochodu jest działalność, która wymaga ogromnej koncentracji i skupienia, nie można sobie pozwolić, aby uśmierzyć te zdolności, podczas gdy za kierownicą. Po kilku drinkach, jest bardziej prawdopodobne, zboczenie, szybkość i uruchomić znaki stop i czerwone światła. Gdy jeden jedzie pijany, alkohol daje im fałszywe poczucie pewności siebie, które uczynią je bardziej lekkomyślny, niż zwykle.

Niebezpieczne dla pasażerów

Jazdy pijany nie jest niebezpieczne tylko dla Ciebie, ale to stawia inne osoby w samochodzie na ryzyko. Gdy pojawi się za kierownicą po kilku drinkach, narażasz swoje życie na niebezpieczeństwo. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby mieć trzeźwy znajomego, wezwać taksówkę lub skorzystać z innych środków transportu publicznego, jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić. Nie próbuj przekonać wszystkich, że jesteś zdolny do prowadzenia samochodu. Aby zapobiec występowaniu tego scenariusza, dać swoim znajomym klucze przed piciem.

Niebezpieczne dla kierowców

Poza tym oddanie siebie i swoich przyjaciół na ryzyko, to są również umieszczenie wszystkich innych kierowców i pieszych na ryzyko, jak również. Chociaż strona Alcohol Alert, że pijany ofiar śmiertelnych jazdy stale się zmniejsza w ciągu ostatnich 20 lat z 60 procent do 37 procent, jazdę pod wpływem alkoholu jest wciąż problemem. Nawet jeśli liczba zgonów związanych z piciem maleje, są niewinni ludzie, którzy nadal muszą żyć z bólem i cierpieniem, że pijany kierowca je spowodował.

Under Age picia i kierowania pojazdem

Mimo, że jazda po pijanemu może być katastrofalne dla kogoś, kto ma 21 lat lub więcej, coraz oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu, jak małoletni może być o wiele bardziej poważne przestępstwo. Według strony internetowej Pod Wiek DUI, DUI pierwsze przekonania niepełnoletnie mogą skutkować możliwością utraty pełne prawo jazdy przez co najmniej dwa lata, ewentualnego pozbawienia wolności do jednego roku, a maksymalnie 2500 dolary grzywny. Grzywny i kary dla każdego, kto zwiększa nadal jeździć z zawieszonym prawem jazdy.