adcov.com

Dlaczego nie można dać baby Nyquil?

Dlaczego nie można dać baby Nyquil?


W 2007 roku Food and Drug Administration (FDA) przypomniał, kaszel i przeziębienie Wszystkie produkty niemowlęcia z powodu powszechnego przedawkowania. Farmaceuci i lekarze nie zalecają dając Nyquil niemowlętom, na podstawie potencjalnych szkodliwych skutków jego aktywnych składników i dlatego, Nyquil zawiera alkohol.

Przewidywane korzyści Nyquil za

Nyquil zimno i syrop grypa ma złagodzić kaszel, ból gardła, ból głowy, drobne bóle, gorączka, katar i kichanie.

Składniki aktywne Nyquil za

Nyquil zawiera paracetamol, a przeciwbólowy ból i gorączka reduktor;
dekstrometorfan, tłumiący kaszel; i doksylaminę bursztynian, leki przeciwhistaminowe. Zawiera również 10 procent alkoholu w dawce dwu-łyżka.

Zagadnienia i szkodliwe skutki

Dając dziecko Nyquil powoduje trzy główne obawy. Po pierwsze, organizm dziecka nie może metabolizowania leku sposób dorosłych może ciało. W rezultacie dziecko może stać się zdezorientowany, senny i ospały. Po drugie, w 2007 roku, FDA przypomnieć wszystkie dziecięce produkty na kaszel i przeziębienie, ponieważ rodzice nie byli po zalecanych wytycznych lub przy użyciu odpowiednich urządzeń pomiarowych, co przedawkowania swoich dzieci. Wreszcie Nyquil zawiera 10 procent alkoholu w jednej dawce dwa-łyżka.

Poniżej znajduje się aktywne składniki Nyquil i możliwe skutki przedawkowania:
Dekstrometorfan - uszkodzenie mózgu, drgawki, utrata przytomności, nieregularne bicie serca
Doksylamina - senność, zawroty głowy, uczucie pustki w głowie
Paracetamol - uszkodzenie wątroby

Ostrzeżenia dotyczące korzystania z dziećmi

FDA wydała następujące ostrzeżenia dotyczące stosowania kaszlu i zimnych produktów z niemowląt i dzieci:

Chyba, że ​​lekarz, nie należy używać kaszel i zimne produkty dla dzieci w wieku dwóch lat. Nie dać dzieciom leku, który jest pakowany dla dorosłych i wykonany w pełni sił. Szukaj produktów "dzieci", oznaczone do użytku z niemowląt i dzieci. Jeśli lek ma być stosowany w skojarzeniu z innymi lekami, wcześniej uzyskać zgodę od lekarza. Przeczytać wszystkie informacje na etykiecie opakowania, aby zdawać sobie sprawę z aktywnych składników i ostrzeżeń. Dla produktów płynnych, należy użyć dostarczonego z urządzenia pomiarowego w medycynie i tylko dostarczyć zalecaną dawkę. Nie używaj łyżki kuchenne w urządzeniach pomiarowych.

Alternatywy

Służby zdrowia zatwierdziły wykorzystanie Benadryl i Sudafed dla niemowląt i dzieci w wieku dwóch, w zalecanych dawkach. Sól może być także bezpieczny i skuteczny sposób do odciążenia u niemowląt.