adcov.com

Dlaczego moje szkła kontaktowe Move?

Dlaczego moje szkła kontaktowe Move?


Soczewki kontaktowe poruszać inaczej na oczy, w zależności od ich konstrukcji. Wszystkie soczewki kontaktowe są przeznaczone do poruszania się na oko do pewnego stopnia, ale jak bardzo ruchy soczewek zależy od wielu różnych czynników.

Typ obiektywu

Gazowe sztywne przepuszczalne soczewki mają tendencję do bardziej w oczy niż miękkie gazu przepuszczalnych soczewek. Oko lekarz może powiedzieć, jak bardzo ruch jest normalny dla marki soczewek.

Fit

Soczewki kontaktowe, które są zbyt luźne mógłby "decenter" i wyskakują lub wkręcić się w powiece. Kontakty, które są za ciasne są niewygodne i nie może poruszać się w ogóle.

Łzy

Soczewki kontaktowe są płukane i pokryte łzami oka, ponieważ są one noszone, i są wykonane z "pływaka" na oku. Jak wynika z tej szyby niewielką ilość ruchów przesuwu, jak soczewki oka i przemieszcza się uważa zdrowe i normalne.

Tlenu

Soczewki kontaktowe są przeznaczone do umożliwienia przepływu w celu utrzymania tlen płynie do wszystkich obszarów oka poprzez łzy. Soczewki kontaktowe, które jest zbyt mocno i nie przemieszcza zapobiega istotną tlenu i wilgoci do oka.

Miga

Ponieważ kontakty unosić się na oku, miga może spowodować ich do poruszania się. Kontakt z reguły przejść kilka milimetrów za każdym razem osoba miga, a następnie automatycznie "wyśrodkowanie" i pływak z powrotem do właściwej pozycji na ucznia.