adcov.com

Dlaczego moje Kontakt Slipping?

Dlaczego moje Kontakt Slipping?


Soczewki kontaktowe zastąpić poślizg problemy tak powszechne do okularów. Jednak czasami soczewki kontaktowe mogą zsunąć środek oka i powodować dyskomfort. Jest to zwykle spowodowane przez którąkolwiek problem wielkości z obiektywem, nieprawidłowo wkładając kontakty lub pocieranie powieki zbyt wiele. Soczewki kontaktowe, które poślizgu są zawsze do odzyskania przez cierpliwość i poszukiwaniach sumienny.

Problemy rozmiar

Soczewki kontaktowe mogą być podatne na poślizg, jeżeli nie są one odpowiedni rozmiar dla oczu. Wiele kosmetyczne soczewki kontaktowe (na przykład zmiana koloru soczewki kontaktowe) mogą być sprzedawane tylko w jednym rozmiarze, który może zsunąć stale. Jeśli to możliwe, uzyskać nowe soczewki kontaktowe, które pasują idealnie oko więcej, aby zapobiec poślizgowi.

Nieprawidłowo Wkładanie Kontakt

Soczewki kontaktowe mogą ślizgać i powodować dyskomfort i zaczerwienienie, jeśli są one wprowadzane na powieki wewnątrz. Soczewki kontaktowe są do noszenia tylko jednej konkretnej drodze. Dalsze kontakty mogą ślizgać jeśli kawałek obiektywu stał złożony lub zwinięty. Jeśli jest to nowy problem, spróbuj biorąc swoje soczewki na zewnątrz, oczyszczając je krótko, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, na soczewce kontaktowej, i wymienić je na oku w odwrotny sposób.

Pocieranie powiek

Jeśli nadmiernie dotykowy lub pocierać powieki, może to być przyczyną obiektyw kontakt z częściej poślizgu. Podczas zmiany pozycji twojej kontakt, upewnij się, że jest bezpiecznie na środku oka, tak że dyskomfort związany z poślizgu nie będzie kontynuowana. Staraj się unikać pocierania oczu podczas noszenia kontaktów.

Mity poślizgiem

Bez względu na to, ile wsunąć swoje soczewki kontaktowe, to nigdy nie będzie złożony za oko. Nie ma szczeliny między okiem, które do tego dopuścić. Jeśli nie możesz znaleźć obiektyw po to poślizgnął się, szukaj dalej. Jest tam jeszcze i dostępne. Ponadto, kontakty, gdy nie można złamać w oko, więc nie martw się o konieczności kopania odłamki soczewki kontaktowej, kiedy to zsuwa-centrum.

Zmienić położenie obiektywu spadł

Pociągnij górną pokrywę oka dół szukać obiektywu. Powtarzać z dolną pokrywą. Jeśli nie możesz znaleźć obiektyw, zgasić oko w roztworze soli fizjologicznej, aby zobaczyć, czy ta wypiera obiektywu. Nie spiesz się i bądź cierpliwy w coraz obiektyw; niecierpliwość może spowodować podrażniać lub uszkodzić wzrok. Jeśli nie możesz znaleźć obiektyw, skontaktować się z lekarzem okulistą o uzyskanie obiektywu usunięty.