adcov.com

Dlaczego mam tylko przybrać na wadze na brzuchu?

Predyspozycje genetyczne

Każdy człowiek rodzi się z ciała, zestaw typu i kształtu. Typ danej osoby, jak i organ stwierdza, gdzie zyskuje na wadze i zapasów tłuszczu. Czynniki genetyczne, które determinują wzrost, kolor oczu i skóry tonu osoby są te same czynniki, które określają w jaki sposób i gdzie ta osoba może przechowywać nadmiar masy ciała lub tłuszczu. Gdy masa ciała zwiększa, osoba z predyspozycją genetyczną w kierunku przechowywania nadwagi (FAT) w okolicy żołądka prawdopodobnie zobaczyć wzrost wielkości żołądka. Danej osoby profil genetyczny określa, gdzie nadmiar kalorii żywności mogą być przechowywane w tłuszczu. Czy ten obszar jest brzuch, uda, uchwyty miłości lub twarzy, uwarunkowania genetyczne, które są niezmienne, regulujące cały proces.

Podział komórki tłuszczu

Jak i gdzie komórki tłuszczowe są rozmieszczone na ciele odgrywa ogromną rolę w określaniu, gdzie człowiek może zachować większość jego masy. Dla większości ludzi, dystrybucji komórek tłuszczowych nie jest rozłożone równomiernie na całym ciele. Przeciwnie, większość ludzi ma obszary, lub kieszenie, na ich ciałach, które mają znacznie wyższe stężenia depozytów komórek tłuszczowych niż inne części. Naturalnie, te gęste obszary magazynowania komórek tłuszczowych naturalnie przechowywać i zachować więcej tłuszczu niż inne, naturalnie szczuplejsze obszarów na ciele. Dla osób, które uzyskują większość ich masy na brzuchu, oprócz czynników genetycznych, mogą one mieć większą koncentrację komórek tłuszczowych w okolicy żołądka, aby rozpocząć, które naturalnie predysponuje je do przechowywania wagi (tłuszczu), w które obszar.

Czynniki metaboliczne / dietetyczna

Mimo, że nie jest odpowiedzialne za kierowanie tłuszczu i / lub wagę należy przechowywać w okolicy żołądka człowieka, przemiana materii danej osoby, tempo, w jakim jej ciało zamienia jedzenie w energię, a nawyki żywieniowe wpływają na tempo, w jakim tłuszczu zostaje zapisany na ciele . Gdy zużycie energii (kalorii) przekracza energii (kalorii) spalił na stałe, następuje magazynowanie tłuszczu. Osób z predyspozycją genetyczną w kierunku magazynowania tłuszczu w okolicy brzucha będzie zobaczyć wzrost wielkości żołądka, jak waga jest zdobyty. Ta metaboliczna / wzajemne diety stworzyć warunki dla wystąpienia waga (tłuszcz) zysk; genetyczne wzorce predyspozycji i przechowywania komórek tłuszczowych wpływ danej osoby, że przybrała na wadze, gdzie są przechowywane.