adcov.com

Dlaczego chorujemy Kiedy Rzucenie palenia?

Wycofanie

Z powodu odstawienia nikotyny, będziesz miał wiele objawów fizycznych, które sprawiają, że czujesz, jeśli jesteś chory. Około 4 godziny po ostatnim papierosa, objawy odstawienia nikotyny, rozpoczyna się w organizmie. Może wystąpić pocenie się, nudności, bóle głowy i zimno jak objawy, takie jak kaszel i nadmiar śluzu. Wynika to organizm próbuje wydalić nikotyny trucizn z organizmu. Odstawienia nikotyny jest inny dla każdej osoby, więc gdy jedna osoba może mieć kilka skutków ubocznych, inny poczuje się wiele różnych objawów. Można pokusić się zacząć palić aby poczuć się lepiej. Odstawienia nikotyny jest tymczasowe jednak i są rzeczy, które możesz zrobić, aby odwrócić się od tych drobnych niedogodności, takich jak relaks, multiwitamina, które pomogą walczyć proces odstąpienia.

Zła dieta

Niefortunny efekt uboczny rzucenia palenia jest Prawdopodobieństwo doustnej problemu wiązania. Wielu ludzi, którzy palą znaleźć akt oddania papierosa do ust i sapiąc komfort. Kiedy człowiek rzuca palenie, czuje potrzebę powtarzania nawyku do stwierdzenia, że ​​komfort Tęskni od nikotyny już nie dostaje. Jedzenie jest najprostszym substytutem. Jako swoich diet zmian, możesz zacząć odczuwać chory z powodu przyrostu masy ciała i narastające objawy odstawienia nikotyny. Starają się odwrócić się od jedzenia zbyt dużo przez sprawowanie więcej. Nie tylko zapobiega przyrost masy ciała, ale sprawny organizm wypędzić trucizny papierosów z ciała szybciej.

Psychiczne

Z odstawienia nikotyny, tam będą jakieś mentalne bariery przełamać. Nie mając nikotyna może powodować bezsenność, drażliwość i zamieszanie, co czuć się gorzej niż w rzeczywistości są. Spróbuj pić dużo płynów, lub użyć plastry nikotynowe powoli odzwyczaić organizm od nikotyny.