adcov.com

DIY Pedialyte

DIY Pedialyte

Pedialyte napój elektrolitu jest specjalnie zaprojektowany dla niemowląt, małych dzieci i dzieci, którzy mogą cierpieć na odwodnienie wymioty lub biegunka spowodowana przez choroby. Napój ten może być wykonany w domu, za pomocą kilku prostych składników.

Korzyści

Dokonywanie DIY Pedialyte w domu jest niedrogą alternatywą dla marki przechowywania zakupionych. Inną zaletą jest to, że większość z tych składników można znaleźć w szafie więc jeśli dziecko jest chore w środku nocy, można korzystać z tych składników na rękę i nie ma się co spieszyć do sklepu.

Składniki

Dwa litry wody, jedna łyżeczka sody, siedem łyżeczek cukru, jeden pakiet aromatyzowane, napoje w proszku mix (niesłodzone) i pół łyżeczki substytut soli są składniki wymienione w jednym przepisie.

Rozważania

Twoje DIY Pedialyte można mieszać się i zamrożone z wyprzedzeniem do czasu, gdy dziecko jest chore. Jeśli Twoje dziecko zostało wymioty lub miał biegunkę, DIY Pedialyte pomoże uzupełnić utracone płyny w organizmie. To jest zawsze dobry pomysł, aby skontaktować się z pediatrą, gdy dziecko jest chore.