adcov.com

Diety uniknąć cukrzycy

Według American Diabetes Association, około 57 milionów Amerykanów jest przedcukrzycowym, który może spowodować uszkodzenie ciała, takich jak serce i problemów krążenia. Początek pełni rozwiniętych cukrzycy typu 2 można zapobiec, jeśli podejmie kroki w celu zapobiegania jej. Dieta jest niezbędnym składnikiem dla uniknięcia tego warunku.

Owoce i warzywa

Skupić się na jedzenie żywności, które nie są bogate w skrobię, takie jak marchew, zielona fasola i brokuły - jeść trochę z każdego posiłku.

Na przykład, zrobić jajka omlet na śniadanie, suchy jak szpinak z warzywami i grzybami. Jedz świeże sałatki z obiadu, pełne ciemnych zielonych liściastych. A na kolację, aby obfite garnek warzyw lub zupy.

Pełnoziarniste

Rafinowane ziarna może skok cukru we krwi, co jest szkodliwe dla osób z wywiadem rodzinnym w kierunku cukrzycy. Wyciąć wyrafinowane potrawy i wybrać żywności, które są bogate w produkty pełnoziarniste, takie jak brązowy ryż i całe spaghetti pszenicy. Stir-fry brązowy ryż i warzywa z odrobiną oliwy z oliwek dla zdrowego obiadu serca.

Chude mięso i nabiał

W sklepie spożywczym, wybierz mięs, które są o niskiej zawartości tłuszczu, takie jak mięso, które kończą się "schabu", jak schabu i polędwicy. Upewnij się także, aby usunąć skórę z mięsa podczas gotowania i jedzenia ryb słodkowodnych dwa do trzech razy w tygodniu. Jeśli nie jeść białko zwierzęce, suszone fasoli włączyć do diety, jak fasola i soczewica.

Również wybrać niskotłuszczowe mleko i jogurt produkty zamiast całych produktów mlecznych i serów, które są wybierać bez tłuszczu lub o niskiej zawartości tłuszczu.

Tłuszczów i olejów

Tłuszcz i oleje należy stosować bardzo oszczędnie. Wybierz oliwę z oliwek i olej rzepakowy podczas gotowania, i spróbować upiec lub dania podpiec, gdy to możliwe. Ponadto, cofać się na żywności, które są bogate w tłuszcz i uboga w wartości odżywcze - jak desery, chipsy i inne tłuste potrawy.

Dining Out Zdrowy

Według American Diabetes Association, około 60 procent posiłki spożywane są z dala od domu. Unikaj spożywania niezdrowej żywności poprzez sprawdzanie faktów odżywczych Internecie restauracja wcześniej. I spakować obiad do pracy zamiast stołować.