adcov.com

Diety sprzed Szkolenie podstawowe

Diety sprzed Szkolenie podstawowe


Aby odpowiednio przygotować swoje ciało do szkolenia podstawowego, należy oczyścić swoją dietę. To jest dobry pomysł, aby śledzić to system ćwiczeń w tym okresie, też, ale bez odpowiedniego odżywiania organizm z trudem zwiększenia kondycji i utrzymania masy mięśniowej. Istnieje kilka podstawowych zasad prawidłowego odżywiania. Greg Glassman, założyciel CrossFit, mówi: "Jedz mięso i warzywa, orzechy i nasiona, trochę owoców, trochę cukru, skrobi i nie trzymać spożycie do poziomów, które będą wspierać ćwiczenia, ale nie tłuszczu.".

Pij wodę

Woda jest ważna dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Trzeba pić dużo wody, zwłaszcza podczas ćwiczeń. W dni, kiedy nie korzystają, mają do picia sześciu szklanek wody lub trzy kufle. W dni, kiedy wykonujesz ciężkie ćwiczenia, treningi, zwłaszcza układu krążenia, mają pić około dwa razy tyle.

Białko

Jedz około 1 g białka na kilogram masy ciała. Białko jest budulcem życia, więc bardzo ważne jest spożycie białka jest wystarczająca, aby odbudować mięśnie. Białko to może przyjść w postaci mięsa, jaja, ryby, nabiał i białko trzęsie. Chociaż produkty sojowe są dobrym źródłem białka, białka pochodzenia zwierzęcego są łatwiej absorbowane przez organizm, a zatem są bardziej skuteczne w budowy mięśni.

Węglowodany

Jedz węglowodany złożone, takie jak brązowy ryż, pełnoziarniste pieczywo i ziemniaki. Węglowodany przywrócić poziom glikogenu w tkance mięśniowej i dać im energię, aby utrzymać wykonywania. Jeść węglowodany złożone przywraca poziom glikogenu bez podnoszenia poziomu insuliny zbyt duża. Wysoki poziom insuliny zapobiega utracie tkanki tłuszczowej. Węglowodany, które powodują skok insuliny są w cukier, biały ryż, białe pieczywo i makarony.

Owoce i warzywa

Dla optymalnego żywienia, mają jeść przynajmniej pięć porcji owoców i warzyw dziennie. Owoce i warzywa dostarczają organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Chociaż te produkty nie przyczyniają się do wzrostu mięśni, są ważne dla zapewnienia przeciwutleniacze, które usuwają wolne rodniki, i zawierają witaminy i minerały, które są niezbędne dla dobrze funkcjonującego organizmu.