adcov.com

Diety owocowe

Diety owocowe


Istnieje wiele różnych planów odchudzania dostępne z powodu rosnących stóp otyłością. Wybór diety, który jest właśnie dla Ciebie jest coś do omówienia z wykształceniem medycznym, zwłaszcza jeśli masz aktualne warunki medyczne. Większość diet owocowych to zdrowe posiłki dopełniają odżywiania planu diety.

Owoce Flush Dieta

Owoce równo dieta jest trzy dniowy program detox stworzony przez Jay Robb. Twierdzi, że dieta Dieter może stracić dziewięć funtów w ciągu trzech dni. Jay Robb jest dietetyk kliniczny, a on zaleca owoców flush planu dla ludzi, którzy są wzdęcia, zmęczenie, rozdrażnienie i węglowodanów uzależnionych. Podstawy diety są w pierwszym dniu Dieter zużywa białko trzęsie się pięć razy dziennie, co dwie godziny i zjada surowe Surówka z chudego białka na kolację. Na drugi dzień do trzech dieter zużywa owocom pięć razy dziennie, co dwie godziny, a następnie poza kolacji jest taki sam, jak jeden dzień. Pozytywne aspekty tego planu jest to, że Dieter jest zmotywowany na pobyt z długoterminowej diety po detox, i apetyt Dieter jest resetowany do zdrowszej żywności. Negatywne aspekty tej diety są Dieter nie można użyć, jeśli są problemy hipoglikemii lub glukozy we krwi.

Grejpfrut Dieta

Grejpfrut jest owocem, który zawiera węglowodany proste, wysokie włókien, bez tłuszczu, niskokaloryczne, o niskiej sodu i bogate w witaminę C, grejpfrut roszczenia straty diety waga 10 kilogramów w 12 dni. Założeniem diety jest spożywanie grejpfruta pół grejpfruta przed każdym posiłkiem, aby zmaksymalizować spalanie tłuszczu enzymów. Dieter zużywa zdrowe posiłki po zjedzeniu grejpfruta. Je posiłki zawierają dwie porcje białka dziennie, 01:59 porcji nabiału, 03:58 porcji warzyw, 05:56 porcji owoców i 03:57 porcji węglowodanów. Pozytywy z diety grejpfruta są to stanowi doskonałą zastrzyk przeciwutleniaczy, które chronią przed infekcjami i rakiem, a plan jest łatwy do naśladowania. Negatywne aspekty odwodnienie jest możliwe ze względu na brak kalorii i plan jest niewystarczające w pewnych substancji odżywczych.

Trzy dieta jabłko

Plan diety trzy jabłka został stworzony przez Tammi Flynn, dietetyka i zarejestrowanej grupy trenera dla złota siłowni. Plan ten ma Dieter jedzenia jabłko przed każdym posiłkiem. Chodzi o to, że jabłko zawiera błonnik jest wypełnienie i Dieter zużywa mniejszą ilość kalorii. Jabłka również spełniać słodkie zachcianki. Dieta jabłko Posiłki sugeruje jedzenie 4:56 małych posiłków dziennie. Dieter zużywa sześć porcji owoców i warzyw dziennie. Polecane produkty spożywcze są niskie sera tłuszczu Cottage, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, jajka, piersi z kurczaka, indyka, chudej wołowiny, łososia, płatki owsiane, brązowy ryż, brokuły i sałatę. Pozytywne aspekty diety jabłko są jabłka zawierają rozpuszczalny błonnik, który obniża poziom cholesterolu, i jabłko zawiera flawonoidy, które zapobiegają chorobom serca. Negatywne aspekty diety jabłko są dietetyków się nudzić jedzenia jabłek na dobę, podczas gdy wegetarianie znaleźć diety jabłko trudne.

Dieta lemoniada Cleanse

Lemoniada oczyścić diety już od ponad 50 lat, ale w ostatnim czasie stał się znany z powodu gwiazd ogłaszając używają planu. Z tej diety, Dieter zużywa tylko mieszaninę lemoniady przez 36 godzin, aby oczyścić organizm z toksyn. Przepis lemoniada składa się z dwóch łyżek świeżo wyciskany sok z cytryny, dwie łyżki syropu klonowego, organicznego jedna dziesiąta łyżeczka pieprzu cayenne i 10 uncji wody filtrowanej. Plan ten ma Dieter czczo wyjątkiem napoju lemoniady sześć razy dziennie. Po pierwszych 36 godzinach, Dieter praktykuje diety płynnej na kilka dni, a następnie powoli wprowadza stałe pokarmy. Lemoniada dieta nie jest zalecana dla osób, które mają problemy zdrowotne, ponieważ jest szorstka na ciele.