adcov.com

Diety owocowe i woda

Diety owocowe i woda

Owoców i wody diety są odmiany surowego diecie. Dieta może być wykonane w dowolnym miejscu od jednego dnia do kilku miesięcy, aby pomóc Ci osiągnąć pożądane rezultaty. Jeden dzień diety owoce i woda pomogą Ci pozbyć się wzdęć, ale nie stracił żadnej rzeczywistej wagi. Trzy dni diety owoce i woda będzie działać jako detox dla ciała. Kontynuując dietę na miesiąc lub dłużej pomoże Ci schudnąć w sposób naturalny.

Go Raw

Diety owoce i woda jest żywność surowa dieta, jak nic, że będziesz jeść będą gotowane. Można jeść jak najwięcej owoców, jak chcesz, po prostu upewnij się, że różnią się między owoców wyższe cukru, takich jak jabłka i melony i owoców bogatych w błonnik, takich jak jagody. Pij wodę przez cały dzień, ale szczególnie z posiłków. Staraj się pić od sześciu do ośmiu ośmiu szklanek wody każdego dnia, aby upewnić się, że twoja dieta będzie działać do maksymalnej korzyści.

Dodawanie w warzywami

Po pierwszych trzech dniach swojej diety owoców i wody może czujesz potrzebę, aby dodać coś jeszcze do diety. Odmiana diety owoców i wody zawiera również surowców warzywami. Dodanie kilku porcji surowych warzyw do żywności, które jesz każdego dnia pomoże Twojemu organizmowi zastąpić składników odżywczych, że nie robi się z owoców i wody. Upewnij się, jeść zielone warzywa, które są niskokaloryczne, ale bogate w białko i składniki odżywcze, takie jak szpinak.

Źródła białka

Jak można kontynuować diety owoców i wody, nawet jeśli w niektórych dodaje surowe warzywa, można jeszcze znaleźć, że trzeba dodatkowe źródło białka. Orzechy są dobrym źródłem białka i mogą być spożywane na surowo, aby działały z diety owoców i wody. Upewnij się, aby ograniczyć ilość nakrętek, które można jeść na dzień do tylko jednego lub dwóch porcji jak orzechy są znacznie wyższe w tłuszczu i kalorii niż owoce i warzywa, które mogą spowodować, że utrata masy ciała, aby spowolnić. Dobry wybór dla surowego nakrętka, aby dodać do swojej diety owoce i wodę będzie migdały, bo są bogate w białko i inne składniki odżywcze.