adcov.com

Diety owocowe do Your Body Detox

Detox dieta usuwa toksyczne substancje z organizmu i ma na celu zminimalizowanie lub wyeliminowanie ilości substancji chemicznych, które człowiek spożywa. Niektóre diety detox zastosowanie jako środek utraty wagi. Lub kontroli Jest często używany przez tych, którzy praktykują medycynę holistyczną.

Dlaczego owoce?

Owoce są stosowane w diecie detoksykacji, ponieważ wiele z nich jest załadowany z witamin, minerałów i włókien oraz mają wysoką zawartość wody. Owoców detox dieta może obejmować wszelkiego rodzaju owoce: świeże, mrożone, suszone, konserwowane lub Juiced.

Rodzajów owoców

Wypełnić na następujących owoców w diecie detox: owoc jabłka, banany, czarnej porzeczki, grejpfruty, pomarańcze, rodzynki, gruszki, nektarynki, maliny, truskawki, brzoskwinie, śliwki, kiwi, figi, winogrona, mango i arbuza (patrz źródła).

Soki owocowe

Stosowane są również domowe soki owocowe i koktajle owocowe. Przechowywania zakupionych soki powinny być czyste i bez cukru.

Korzyści

Wielu twierdzi, zwiększenie energii, lepsze trawienie, jaśniejsza skóra, lepsza koncentracja, regularne ruchy jelit i ogólnie uczucie dobrego samopoczucia.

Skutki uboczne

Najczęstsze skargi na diecie owoce dextox jest ból głowy. Inne działania niepożądane to biegunka, zaparcia, drażliwość, trądzik i głodu (patrz źródła).

Przestrogi

Kobiety ciężarne i karmiące, dzieci i osób z niedokrwistością, choroby nerek, choroby tarczycy, nowotwory, zaburzenia odżywiania, przewlekłych chorób i poszczególnych chorób genetycznych nie należy próbować diety owoców detox.

Rozpoczęcie i zakończenie

Detox diety stosowane są najczęściej od 3 do 7 dni. Po diecie detox, zdrowej żywności powinny być wprowadzane powoli. Wielu krytyków uważa je za bezwartościowe, niebezpieczne i niepotrzebne.